Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Przeniesienie konta

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Przeniesienie konta

    Z tego co na razie znalazłem nie jest możliwe przeniesienie konta na inny serwer, a cze będzie taka możliwość bo wydaje mi się
    że była by to przydatna opcja?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Również bardzo bym chciał, żeby istniała taka możliwość (żona gra na innym serwerze, bo później zaczęła i nie można było rejestrować się już na starszych - fail...). Jednak nie spodziewam się rewelacji - gracze mogliby się skarżyć, że jest to nieuczciwe... (teoretycznie miałbym bardziej rozwiniętą wioskę). Chociaż może ktoś wymyśli jakieś dobre rozwiązanie?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rejestracja nowych kont jest możliwa na każdym serwerze poprzez zaproszenie e-mail, jednak kilku znajomych ma konta na innym serwerze i chętnie bym
    się przeniósł ale nie chce mi się zaczynać od początku.
    Opcja przeniesienia konta zapewne zwiększyła by ilość wolego miejsca na serwerach, bo na pewno są osoby które zakładały nowe konto aby grac ze znajomymi
    a starego nie używa.

  4. #4
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na razie nie jest to możliwe i szczerze mówiąc nawet chyba jestem przeciwko temu, dlatego że każdy server będzie miał swój własny klimat a będą go tworzyć gracze - my ! i dlatego uważam że każdy server będzie na swój sposób inny, peace . Aczkolwiek jeśli ktoś poda ciekawe propozycje co do tego i pomysły to może i mnie przekona.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przenieść i zaczynać od 0 - tak, przenieść cały dobytek - nie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja bym zrobił jeszcze inaczej - przeniesienie całego dobytku ale pod 1 warunkiem, opłata przeniesienia wyszłaby np 1000 klejnotów

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1000 to mało, zważywszy na to ze na wysokich lvl, za up dostajesz klejnoty.
    A teraz patrząc z innej strony, masz wysoki lvl ~35-40 przenosisz sie z serwera na jakiś nowo otwarty i zbijasz majątek (monety) na badziewiu, które jest potrzebne do rozbudowy; deski / narzędzia / marmur.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.