Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Porada - bez niej nie dasz rady grać

  1. #1
    Poznańczyk

    Porada - bez niej nie dasz rady grać

    Poprzez irytację, oraz chęć pomocy graczom, postanowiłem stworzyć ten poradnik.
    Dzięki niemu, gra będzie stała przed Tobą otworem, nie będzie miała żadnych tajemnic.


    Ze względu na fakt, że za dublowanie pytań w dziale pomoc, nie otrzymuje się ostrzeżeń np: "Jest w FAQ - ostrzeżenie". Polecam mój poradnik, przyda się on nie tylko w grze, ale również w życiu codziennym.

    Zaczynamy :

    Alfabet polski - alfabet używany do zapisu języka polskiego. Oparty jest na alfabecie łacińskim i składa się obecnie z 32 liter:

    a ą b c ć d e ę f g h i j k l ł m n ń o ó p r s ś t u w y z ź ż


    Litery z alfabetu łacińskiego: Q, V i X nie są zaliczane do liter polskiego alfabetu, gdyż w polskim słowotwórstwie nie ma potrzeby ich stosowania. Występują one tylko w wyrazach pochodzenia obcego, czyli zapożyczonych.

    Z kombinacji liter otrzymujemy wyrazy. Dla przykładu z liter: A,B,R,Y można stworzyć wyraz RYBA

    Wyrazy z odpowiednią składnią, oraz przy pomocy znaków interpunkcyjnych tworzą zdania.

    Większość problemów już jest za wami, wiecie co to zdania !

    Zdania niosą w sobie jakiś, przekaz,informację,treść, opis.

    Już wiesz więcej ! Kilka linijek tekstu i powoli uświadamiasz sobie, że ta czarna magia na forum, to jednak nie taka straszna rzecz, to informacje zawarte w tematach.

    Nurtują cię pytania ? Sprawdź czy ktoś wcześniej ich nie zadał, zapoznaj się z FAQ, Regulaminem, Najczęściej zadawanymi pytaniami.

    W razie dalszych braków ze zrozumieniem co jest napisane, zapisz się do przedszkola, mamy niż demograficzny, a w przedszkolu dzieci ucieszą się z nowego kolegi,koleżanki i nie przejmuj się maluchy w wieku 4-7 to wyrozumiałe istoty, ich nie będzie obchodzić fakt że jesteś starszy/a od nich o 5-30lat.


    Ostatnio edytowane przez Poznańczyk ; 29.03.2012 o 11:36

  2. #2
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta


    Zaczynamy :

    Alfabet polski - alfabet używany do zapisu języka polskiego. Oparty jest na alfabecie łacińskim i składa się obecnie z 32 liter:

    a ą b c ć d e ę f g h i j k l ł m n ń o ó p r s ś t u w y z ź ż
    super, ale nie kazdy mieszka w pl i nie wszedzie jest zainstalowany jezyk PL w windowsie

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Nurtują cię pytania ? Sprawdź czy ktoś wcześniej ich nie zadał, zapoznaj się z FAQ, Regulaminem, Najczęściej zadawanymi pytaniami.
    Chyba najważniejsza część tego poradnika,
    mi on już się nie przyda, ale polecam "większości"


    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    super, ale nie kazdy mieszka w pl i nie wszedzie jest zainstalowany jezyk PL w windowsie
    chyba nie załapałeś idei poradnika :x
    Ostatnio edytowane przez Legendary ; 29.03.2012 o 11:48

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kurcze... Zerkam na swojego Windowsa i co widzę??? Mam do wyboru kilkanaście różnych języków, na które mogę ustawić klawiaturę
    @up Ty na pewno masz Windowsa? No chyba, że wersję `95 może...

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    super, ale nie kazdy mieszka w pl i nie wszedzie jest zainstalowany jezyk PL w windowsie

    Dlatego jest ten poradnik.
    Potrzebujesz literkę - kopiuj z poradnika i wklejaj.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Porit Zobacz posta
    Dlatego jest ten poradnik.
    Potrzebujesz literkę - kopiuj z poradnika i wklejaj.
    w tablicy znaków, chyba w każdym windowsie, znajdziesz pl znaki, jeśli byłby problem z kopiowaniem

    @down
    ja bym poszedł do rybnego, kupił kilka ryb <gatunek w zależności od upodobania, ilość też> i położył na "puł misku"
    Ostatnio edytowane przez Legendary ; 29.03.2012 o 12:08

  7. #7
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    nie wiem o co chodzi w tym temacie ale spytam: wie ktos jak zrobic pul misek ryb?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gardios Zobacz posta
    nie wiem o co chodzi w tym temacie ale spytam: wie ktos jak zrobic pul misek ryb?
    "pul misek ryb" ?

    Nie wiem i się nie dowiem dopóki nie pójdę spać i nie pojawi się odpowiedź w snach

  9. #9
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja to bym jeszcze zapytał ile pul na jedno gospodarstwo trzeba?

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    dwaj Panowie z góry jak zwykle spamują. Dać im bana na komputer! :P

    poradnik dobry jest, aczkolwiek szkoda, że to użytkownik forum odwala robotę za moderatorów. To ich praca jest i od czegoś tu są by usuwać/zamykać takie tematy oraz dawać ostrzeżenia.
    Jak mam być szczery to dawno nie widziałem tak słabo moderowanego forum. Niewygodne tematy znikają, jak mój z przed jakichś 2-3 tygodni gdzie po raz pierwszy podsumowałem ich prace.

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.