Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Event Wielkanocny [Mapy]

  1. #1
    Osadnik Awatar Maksiu
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Event Wielkanocny [Mapy]

    Mapki nie są moje, znalazłem je w sieci.

    Na mapkach rozmieszczenie poszczególnych jajek.

    Spoiler
    Mapa 1


    Mapa 2


    Mapa 3


    Mapa 4


    Mapa 5


    Mapa 6


    Mapa 7


    Mapa 8


    Mapa 9


    Mapa 10
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 30.03.2012 o 13:40 Powód: Dodałem znacznik "spoiler".

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki mały spoiler, te misje są na tyle łatwe, znalezienie jajek, ze pomaganie sobie mapami trochę zniszczy cel eventu. Tak więc polecam nie zapoznawac sie z nimi, i trochę pomęczyć sie

  3. #3
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    powinni usunac te mapki. pamietam ze na forum testowego serwa bb usuneli i zabronili publikacjii tych mapek

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A po co są te mapy w ogóle? To będzie w postaci nowego zadania i mam generałem dojść w konkretne miejsce by znaleźć jajko? Jest gdzieś info na ten temat??

  5. #5
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Diduś Zobacz posta
    A po co są te mapy w ogóle? To będzie w postaci nowego zadania i mam generałem dojść w konkretne miejsce by znaleźć jajko? Jest gdzieś info na ten temat??
    nie. po prostu klikasz na jaja i ci je zalicza jako odnalezione

  6. #6
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładniejsze info zapewne się pojawi jak już uaktywnią wydarzenie wielkanocne.
    Ale może się okazać że nastąpi to później niż oczekujemy, w wersji UK gry event został odłożony o tydzień, do 5 kwietnia, podobno jakieś straszne bugi im wylazły. U nas oczywiście nikt nic nie raczy powiedzieć, może liczą że im się jednak uda, albo po przerwie techn. poinformują że jednak się nie udało. Albo wpuszczą nas (jak Niemców) w zabugowaną wersję :P
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  7. #7
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez goTomek Zobacz posta
    Dokładniejsze info zapewne się pojawi jak już uaktywnią wydarzenie wielkanocne.
    Ale może się okazać że nastąpi to później niż oczekujemy, w wersji UK gry event został odłożony o tydzień, do 5 kwietnia, podobno jakieś straszne bugi im wylazły. U nas oczywiście nikt nic nie raczy powiedzieć, może liczą że im się jednak uda, albo po przerwie techn. poinformują że jednak się nie udało. Albo wpuszczą nas (jak Niemców) w zabugowaną wersję :P
    to prawda. tez wlasnie czytalem. mam nadzieje ze jednak u nas bedzie. ale jak tam sa jakies krytyczne bledy to pewnie u nas tez. :/

    We are truly sad to announce that we have decided to postpone the Easter Event to Thursday next week (April 5th) so that you don't suffer from the same issues than the German players.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event przesunięty - postanowione.

  9. #9
    Poznańczyk
    Skasujcie te mapki, zabawę popsujecie jajka łatwo się szukało.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już je przeszedłem na testowym serwerze ;p

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.