Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Odkrywca i poszukiwanie przygód za 30 monet i 150 wędliny

  1. #1
    Irek_80

    Odkrywca i poszukiwanie przygód za 30 monet i 150 wędliny

    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: poszukiwanie przygód.JPG, 
wyświetleń: 526, 
rozmiar: 21.4 KB, 
ID: 163.

    jaki sens opłacalności jest w poszukiwaniach ?

    Za 3 mapy ?

  2. #2
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Opłacalność w sumie żadna, raczej warto wysyłać na te krótkie poszukiwania, choć tam nie znajdzie trudniejszych przygód.
    Ale i płacic tyle i robic trudniejsze przygody to warto dopiero jak masz bardzo dobrze rozwinietą gospodarkę.
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    koleszka znalazl przygode VIctora na 24h podrozy wiec chyba wszystkie sie znajdzie

  4. #4
    Irek_80
    tu nie chodzi mi o poszukiwania na 24h za 10 monet i 50 wędliny tylko o te następne bodajże 32h

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Irek_80 Zobacz posta
    jaki sens opłacalności jest w poszukiwaniach ?
    http://www.siedlertools.de/wiki/Entdecker

    Im dluzsze poszukiwanie tym mniejsza szansa na trafienie ktorejs z najlatwiejszych misji, a wieksza dla tych trudniejszych.

    Sens tego jest taki, ze kilka z trudniejszych misji mozna wykonac relatywnie szybko, otrzymujac nagrody/exp kilka razy wieksze niz w przypadku krotkich misji. Na wyzszych levelach gdy ilosci expa konieczne do lvl upa zaczynaja bardzo mocno rosnac, taka efektywnosc w przeliczeniu na 1 misje jest bardzo cenna, dlatego szuka sie lepszych misji nie zwazajac na koszt tego poszukiwania.

    np. teoretycznie, dysponujac odpowiednio skomponowana armia i generalem z eventu wielkanocnego jestes w stanie bez wiekszych problemow (biorac pod uwage jak male sa straty) robic Wikingow ze 4x na dzien, albo w 1,5 godziny jedna sztuke, jeslibys tylko mial odpowiedni zapas misji. To jest ~120k expa na dzien mozliwych do uzyskania dla gracza na 36 levelu.

    -
    Analogiczne jak sprawa wyglada z koszykami - sa pewnie matematycznie mniej oplacalne od kanapek, ale zaoszczedzaja Twoj czas bo mozesz je rzucac 3x rzadziej.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Wysyłam na poszukiwanie przygód dość często za 150 wędlin i 30 monet (skrócone trwa 15h), i dzięki temu zamiast bawić się np w bagienną wiedźmę za 7 k pd dostaje np Wiktora wartego 27k pd którego bez problemu wykonuje sam. W tym wypadku mam 55% trafiam przygody

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    smolk20 - zerknij jeszcze raz ile twoi poszukiwacze chodzą .

  8. #8
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez smolk20 Zobacz posta
    Wysyłam na poszukiwanie przygód dość często za 150 wędlin i 30 monet (skrócone trwa 15h), i dzięki temu zamiast bawić się np w bagienną wiedźmę za 7 k pd dostaje np Wiktora wartego 27k pd którego bez problemu wykonuje sam. W tym wypadku mam 55% trafiam przygody
    Dlatego pisałem, że warto wysyłać na dłuższe poszukiwania jak się ma już mocno rozwiniętą gospodarkę (albo mnóstwo diamentów ze sklepu) i wysoki poziom.
    Poza tym nie każdego stać na kilku odkrywców którzy chodzą krócej (16 nie 15 godzin, każdy to ok. 1k diamentów w sklepie), tudzież kilku szybkich generałów, dzięki którym łatwo robi się trudniejsze przygody.
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  9. #9
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marlice Zobacz posta
    smolk20 - zerknij jeszcze raz ile twoi poszukiwacze chodzą .
    Sorka 16h

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.