Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Alternatywa na 26 poziom

  1. #1
    Poznańczyk

    Alternatywa na 26 poziom

    Większość osób pewnie korzysta w poradnika, "Podbicie Wyspy", chociaż wielu nie wie co to.

    W tym poradniku jest przedstawiona najtańsza droga do podbicia sektora nr 6, przez sektor nr8. do nr6. Atakując 1obóz + Przywódce "Chuck'a".

    Osoby którym zostały dwa sektory do zdobycia nr6 i 9. Mają pewnie coś koło 10700Punktów doświadczenia i 25poziom.

    26poziom jest od 11300PD i wiele osób nie może się doczekać, kiedy zacznie szukać przygód, ale do tego potrzebny 26poziom.

    Macie dwie drogi wbicia na 26poziom, atakując sektor nr6, albo pierwszy obóz, najbliżej sektora nr.8 jest w nim (200Łowca)(sektor 9), ten obóz można zniszczyć jedną falą 115R i 85K. przy stratach 87-110R.

    Pokonując ten obóz wbijacie poziom 26 i odkrywca może zacząć szukać przygody, a wy bierzecie się za dalsze przejmowanie sektora.

    Dla ciekawostki za wbicie 26poziomu otrzymujecie przygodę Łowcy Nagród, którą także można dostać za 10ryb w sklepie. Tą przygodę można wykonać za pomocą tych 85konnych którzy zostali z obozu (200Łowca)

    Nie wiedziałem gdzie to dać

    *literówki
    Ostatnio edytowane przez Poznańczyk ; 27.03.2012 o 20:45

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dodatkowo powiem że na prawdę warto się pokusić na ten obóz bo małe straty a szansa na 300 monet z niego jest.

  3. #3
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    dodatkowo powiem że na prawdę warto się pokusić na ten obóz bo małe straty a szansa na 300 monet z niego jest.
    Z tą szansą to bym nie przesadzał, oczywiście że jest, ale to jak w lotto ;p
    Biłem prawie wszystkie obozy w s9, bo koleś dostawał z każdego po 300 monet - chyba z 5 nawet. Ja nie dostałem mone ani razu
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  4. #4
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja nie rozwaliłem wszystkich a miałem 3x po 300 monet ;]

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja biłem tylko te na drodze do maryny i dwukrotnie dostałem monety a z ostatniego obozu przed maryną granit, jeśli dobrze pamiętam 100 jednostek

  6. #6
    Poznańczyk
    Właśnie obóz padł. 100mieczy z żelaza, lepsze to niż 250młotków.

  7. #7
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tych trudnych można też dostać 1000 kamieni albo bali iglastych więc jeszcze nie trafiłeś najgorzej ;]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.