Zamknięty wątek
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 84

Wątek: Wersja Pudełkowa Pilne Pytanie

  1. #71
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez goTomek Zobacz posta
    Jeśłi chodzi o pudełka to za granicę na pewno wysyłają Komputronik, Ultima i Merlin, we wszystkich można płacić kartą, w Merlinie również PayPal, tylko nie wiem czy koszty przesyłki nie będą jakieś kolosalne. Może okazać się taniej kupić klejnoty w sklepie w grze.
    w komputronik i Ultima nie znalazlem TSO.
    w merlinie jest za 36.49 i przesylka np do uk +24 zł. czyli razem 60.49 zł wiec nadal sie opłaca.

  2. #72
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Dzięki wielkie zamówiłem w Merlinie i wszystko poszło gładko i bez problemów. Za koszt przesyłki 4 szt wyszło mnie 36 zł więc całkiem znośnie.

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    jak dla mnie wersja pudełkowa to utracona szansa na dobry produkt.

    dobra cena za kody to wg za mało.

    gdyby w wersji pudełkowej znalazł się solidny podręcznik z tym "jak", "co", "kiedy" opisujący budynki, sugerujący rozwiązania, mówiący, co dalej - byłoby to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem (ja chętnie bym sobie o tym poczytał), niż tylko same kody i płyta z której znakomita większość może być udostępniona na stronie.

    gracze z definicji mało czytają forum - może książeczkowe, podstawowe faq oraz to "jak zacząć" by przeczytali?

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Skoro nie czytają forum to i nie przeczytają książeczki z bardzo prostego względu... swojego lenistwa. Mało masz osób, głównie nowych, gdzie po prostu nie chce się takiemu jednemu z drugim przejść z samouczkiem (dodam, że bardzo treściwym i wystarczającym) do tego 15-16 poziomu? Dodam, że nie chce im się czytać prostych wyświetlanych komunikatów a już pomyśleć...? Prościej się zapytać na czacie po 3 minutach załączonej gry: "a co robi leśnik?, a jak zbierać drewno, a jak zrobić półmisek ryb"? No niestety taką mamy latorośl.

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żenada i zwykły wyzysk dać za wersję pudełową tyle kasy, hmm, w sumie to tylko za kod do gry, która i tak większego sensu niema. Tak mi się zdaje że tylko nazwa przyciąga graczy do tej gry, bo po zdobyciu całej wyspy zostają tylko misje przygodowe, a to za mało , a naciąganie na kasę kwitnie w najlepsze, to kolejny beznadziejny produkt, ściągający z niektórych ludzi kasę i nic więcej...żal i kpina z Settlersów.

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    ->Slamia
    Granie w Settlersów jak i kupienie wersji pudełkowej (choć trudno nazwać to wersją) nie jest obowiązkowe.Grać możesz za darmo, tak jak Ci na to czas pozwala.
    Nie podoba się, no to skasuj konto, wykasuj historię z przeglądarki i "salut".To tak samo jak ktoś by miał pretensje, że do zwykłych gier wychodzą dodatki.

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    @Mad_Blade
    Zgadzam się z Tobą z pewnym wyjątkiem:
    Cytat Zamieszczone przez Mad_Blade Zobacz posta
    To tak samo jak ktoś by miał pretensje, że do zwykłych gier wychodzą dodatki.
    W dzisiejszych czasach wielu producentów robi tak, że sprzedaje (krótką) grę za 170zł (kiedy jakiś czas temu standard to było 100zł), po czym dodatkowo oferuje płatne DLC, wydłużające czas zabawy do poziomu i tak krótszego niż, ten, który był standardem jeszcze kilka lat temu. Nie oferując przy tym takich rzeczy jak pudełko, książeczka, płyta i inne dodatki. I o to można mieć pretensje.
    Wiem, że nie na temat. Sorry za offtop.
    Ostatnio edytowane przez Vlad_Tepes ; 31.03.2012 o 18:08

  8. #78
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Część osób pisze, że to żenada i wyzysk ta wersja pudełkowa i że to nie ma sensu, a są też wypowiedzi, że ludzie to kupują aby przyspieszyć grę i idą na łatwiznę.
    Powiem wam, że ja też kupiłem takie pudełko, a nawet 2, bo po części to cieawość, a po części chęć posiadania tych klejnotów bo ich aż tyle jest.

    I co dalej. Zapytacie czy przez to przyspieszyłem grę ? Właściwie narazie to ani trochę nie przyspieszyłem, chociaż minimalnie sobie ją ułatwiłem.
    Czyli: postawiłem ten Młyn który normalnie ksztuje 895 klejnotów, i właściwie on kompletnie mi nie przyspieszył gry, a tego drugiego młyna to nie postawię wcale bo szkoda miejsca-lepiej studnie, i tak samo jest z Silosem który kompletnie się nie opłaca. No i Generał-totalnie nic specjalnego. Tego co kupiłem za zarobione monety w Tawernie jest taki sam.
    Jedynie monety-250 szt super ale starczy raptem na małą modyfikację
    No i klejnoty. Dobrze, jest 2500 szt z jednego kompaktu. Jeśli ktoś źle planuje to wyda je w mig, i jestem pewien że dużo nie przyspieszy swojego rozwoju, natomiast ten kto mądrze planuje to będzie je wydawał długo i rozsądnie. Wiecie sami ile co w sklepie kosztuje. Jeżeli Manufaktura recyklingowa kosztuje 990 klejnotów to kompletna strata lub jakieś zdobienia za 150 klejnotów.
    Wiele rzeczy za te klejnoty to kompletna strata i bezsens, ale to jest gra ekonomiczna. Tu poprostu trzeba myśleć i czasem mieć kalkulator w dłoni.

    Na koniec powiem tak: jeśli ktoś kupi 10 komaktów to jego sprawa. I tak nie zrobi Państwa które zawojowało by cały ten wirtualny świat. Aby w sklepie pozyskać 100 monet trzeba wydać 350 klejnotów a za 500 monet + 300 marmuru można sobie 1 drwala zmodyfikować do poziomu 4.
    Więc aby zwojować ten wirtualny świat trzeba by pewnie ze 100 kompaktów.

    Jeszcze tylko moja myśl na temat (oni zdzierają kasę). Dla mnie takie wypowiedzi to dopiero żenada:
    1. Każdy tu pewnie gra dobrowolnie bo lubi strategie, ale przecież aby tu grać nikt nie musiał wydać ani grosza, bo to leci z serwera
    2. Ktoś to wszystko zrobił, jakieś serwery pracują całą dobę (kompy, oprogramowanie, prąd, obsługa ludzka itp)
    3. Nikt nikomu kompaktów kupować nie kazał. Nie ma tak że jak nie kupisz to nie będziesz dalej grał
    4. Ludzie tego chyba dla was tak całkiem za darmo nie zrobili - bo widzę że wielu chciałoby dzisiaj wszystko za darmo a i tak jeszcze marudzą

    Jak się ktoś ze mną nie zgadza to piszcie, chętnie poczytam
    Pozdrawiam

  9. #79
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    w komputronik i Ultima nie znalazlem TSO.
    To już nie ma znaczenia, ale jakoś słabo szukałeś w obu sklepowych wyszukiwarkach, po wpisaniu "settlers", TSO wyskakuje na pierwszym miejscu. Ultima 39,90 komputronik 34,90
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Obecnie to gra ekonomiczna jak nie radzimy proszę wrócić do samouczka rumcajs , ja kupiłem 1 pudełko i teraz 2 przygody dennie robię .
    I bardzo się zawiodę na BB jak jest to promocja 1 razowa.
    byłem i jestem fanem gier i był czas by się przyzwyczaić że nic za darmo, no chybaby se szachy zrobisz ze chleba ale też to kosztuje.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.