Zamknięty wątek
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84

Wątek: Wersja Pudełkowa Pilne Pytanie

  1. #61
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez interlekutor Zobacz posta
    no instalator jest i instaluje Ci skrót na pulpicie do przegladrki ze strona settlersów
    czyli tak jak ktos pisal w poradniku
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...-%28Windows%29

  2. #62
    Początkujący Osadnik Awatar mimun
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    witam
    pudełko 1 zakupiłem jak ktoś chce kupić i 10 to na tym polega a jak już będziesz miał wyższy lvl to zrozumiesz ze 1 pudełko pozwoli ci grac dalej bo pozwoleń brakuje na kupno każdej budowli na to żeby wszystko płynnie szło
    jak większość wie 1 gospodarstwo nie wyrobi na 1 młyn i 1 piwo a mając np.: 68 młynów 3 piwa i 2 stajnie to policz ile trzeba mieć a to ciągnie jedno za drugim
    pozdrawiam i powodzenia

  3. #63
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Zna ktoś linki do sklepów gdzie wersje pudełkową można kupić, w empiku nie mogę zarejestrować konta bo jestem za granicą i wywala błąd mimo że empikowskie buraki mają opcje wysyłka zagranicę. Na allegro nie mam konta więc też odpada, za granicą jak kupie to kod nie będzie działał na polskiej wersji, więc kółeczko się zamyka. Najlepiej jakiś sklep z możliwością zapłaty przez paypal bo połowa polskich sklepów internetowych nawet nie ma takiej opcji...

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Koxy Zobacz posta
    Zna ktoś linki do sklepów gdzie wersje pudełkową można kupić, w empiku nie mogę zarejestrować konta bo jestem za granicą i wywala błąd mimo że empikowskie buraki mają opcje wysyłka zagranicę. Na allegro nie mam konta więc też odpada, za granicą jak kupie to kod nie będzie działał na polskiej wersji, więc kółeczko się zamyka. Najlepiej jakiś sklep z możliwością zapłaty przez paypal bo połowa polskich sklepów internetowych nawet nie ma takiej opcji...
    z tego co sie orientuje, to nie trzeba już konta aby robic zakupy na allegro Ja tak mam, że jak cos kupuje to po prawej mam opcje logowania i kupowania poprzez moje konto, a po lewej moje dane do wypisania i zakup bez konta. Tylko nie wiem czy to się wszystkich aukcji tyczy - sprobuj. Wejdz na jakas aukcje z wersja pudelkowa, daj Kup Teraz i zobacz czy możesz kupić bez logowania się Tylko upewnij się wczesniej, że sprzedający wyśle Ci grę za granice.

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też mieszkam za granicą, ale widziałem jakieś sklepy, które wysyłają kody na mejla. Nie dostajesz pudełka co prawda, no ale masz klejnoty i bonusy

  6. #66
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez vikin9 Zobacz posta
    Też mieszkam za granicą, ale widziałem jakieś sklepy, które wysyłają kody na mejla. Nie dostajesz pudełka co prawda, no ale masz klejnoty i bonusy
    no fajnie tylko jakie te sklepy ? bo jakoś nie mogę znaleźć.

  7. #67
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tu np.: http://www.gamecodes.pl/the-settlers-online-cd-key.html
    Od razu odpowiem na niezadane jeszcze pytanie, że działa, sam sprawdziłem i z połowa gildii tam kupiła
    Czeka się różnie, ja np. zapłaciłem około północy (polskiego czasu) i dostałem maila z kodami po 30 sekundach inni czasem czekali od 30 minut do nawet kilku godzin, ale wszyscy w końcu dostali.
    Niestety nie ma PayPala, ale można zapłacić kartą lub przelewami z polskich banków.
    Ostatnio edytowane przez goTomek ; 31.03.2012 o 01:55
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  8. #68
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Tu już próbowałem ten sklep nie akceptuje płatności kartą kredytową... a innej opcji nie mam bo konta w Polsce nie posiadam.

    I żeby nie było pisałem do nich maila w tej sprawie a odpowiedz dostałem taką:

    Witam,

    system dotpay obslugujacy nasz wplaty czasowo zablokowal mozliwosc platnosci karta kredytowa, zapraszamy do wyboru innej metody platnosci.

    Przepraszamy za uturdnienia.

    Pozdrawiamy,
    Zespół Game Codes

    Zapraszamy do naszego sklepu:
    www.gamecodes.pl - Klucze i Prepaidy 24/7
    Ostatnio edytowane przez Koxy ; 31.03.2012 o 02:11

  9. #69
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    @Koxy rzeczywiście jakaś ściema z tym sklepem, na stronie wielkie logo, że niby można płacić kartą a na stronie płatności opcji płacenia karta brak. W 99% takie strony to oszuści którzy wyłudzają przelewy i znikają z kasą. W niezaufanym sklepie zawsze należy płacić kartą bo w razie co bank zwróci nam pieniądze i sam się zajmie potem odzyskaniem ich od sprzedawcy naciągacza a przy przelewie aby odzyskać pieniądze od oszusta pozostaje tylko droga sądowa.

    Jednak skoro, aż tyle osób twierdzi, że sprzedawca jest uczciwy no to można zaryzykować przelew.

    Nie musisz mieć konta w polskim baku - możesz wykonać przelew z dowolnego banku na świecie (skoro masz kartę to pewnie masz też konto w jakimś banku - możesz więc wykonać przelew).

    Na stronie z płatnościami wybierasz opcję:
    Przekaz/Przelew bankowy
    I dostaniesz wszystkie dane potrzebne do wykonania przelewu - przy przelewaniu pieniędzy za granicę będziesz musiał poczekać kilka dni i prawdopodobnie twój bank obciąży Cię też jakąś niewielką prowizją za tego typu przelew ale możliwość masz na pewno.

  10. #70
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A to nie wiedziałem, zasugerowałem się właśnie wielkim logiem na stronie, sam faktycznie robiłem przelew z mBanku i jak pisałem dostałem kody w 30 sekund I przynajmniej jeszcze z 10 osób też kody dostało.
    Jeśłi chodzi o pudełka to za granicę na pewno wysyłają Komputronik, Ultima i Merlin, we wszystkich można płacić kartą, w Merlinie również PayPal, tylko nie wiem czy koszty przesyłki nie będą jakieś kolosalne. Może okazać się taniej kupić klejnoty w sklepie w grze.
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

Zamknięty wątek
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.