Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Błąd ze złożami

  1. #1
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat

    Błąd ze złożami

    Mam problem ze złożami. geolog nie odnajduje mi nowych złóż, pomimo tego że limit nie został przekroczony. Sytuacja ciągnie się od kilku ładnych dni co uniemożliwia mi rozwój. Support kilkukrotnie naprawiał buga ale to nic niedaje na dłuższą metę, bo tylko dodają mi złoża a potem jak coś sam mam znaleźć problem pojawia się ponownie. Proszę o rozwiązanie sprawy do końca lub zwrot środków, które wpłaciłem na wasze konta.

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakiego złoża ?
    Które części wyspy masz już zajęte ?

  3. #3
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam zajęte 8 z możliwych 9 sektorów (nie zająłem jeszcze sektora 9 poziom trudny) marmur mogę mieć tylko 5 złóż, miedź 3 złoża itp. itd. (w tej chwili wszystko działa ok czyli marmur 10, miedź 6 itd. ale nie wiem jak będzie jak mi się złoża pokończą)

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co?! To znaczy, że masz 10 złóż marmuru na 5 możliwych i 6 miedzi na 3 możliwe. Co jest grane?

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    [...]
    //edit
    nie doczytałem i bzdury wypisuje ;]

  6. #6
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Tupmaster, na odwrót mam 5 złóż marmuru na 10 możliwych i 3 złoża miedzi na 6 możliwych. Naprawili mi to chyba bo narazie jest ok

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam,
    ja mam zajęte 4 części wyspy i mam jakiś limit złóż marmuru do 3, chociaż w sumie mam 4 miejsca z potencjalnym złożem marmuru. Sęk w tym, że nie mogę jednocześnie mieć 4 złóż tylko 3... czy to normalne? Nie opłaca mi się rozwijać kamieniołomów marmuru na wyższe poziomy bo może się okazać, że taki kamieniołom nic nie będzie robił bo akurat w tej kolejce nie ma przy nim złoża... smutne to :/
    Ostatnio edytowane przez Mesztica ; 28.03.2012 o 08:12

  8. #8
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w sektorach 1,2 i 5 łacznie mozesz miec 3 zloza marmuru, z czego w 1 sektorze mozesz miec tylko jedno zloze ktore moze byc znalezione w dwoch roznych miejscach (obok siebie)

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zauważyłem, tylko jaki to ma sens? Wg mnie jest to błąd, zamiast robić głupie limity to można umieścić na mapie mniejszą ilość złóż. W tym momencie idiota geolog twierdzi że nie może znaleźć złoża a ono w rzeczywistości jest... :/

  10. #10
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mesztica Zobacz posta
    Zauważyłem, tylko jaki to ma sens?
    na dana chwile żadnego :P. może kiedys cos wykombinuja na zasadzie wykupienia za klejnoty dodatkowego złoza :P

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.