Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: symulator walk

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród

    symulator walk

    Nie mam pewności, że to dobre miejsce, żeby o tym informować, ale chciałbym zwrócić uwagę, że symulator walk nie działa prawidłowo. Podałem dane i otrzymałem informację, że wygram tracąc od 16 do 18 rekrutów i od 0 do 3 łuczników, a zniszczę w każdym wypadku 30 łotrzyków i 6 miotaczy kamieni, podczas gdy przeciwnik posiada ich 20! Coś tu jest nie tak, albo z moją matematyką ,albo z symulatorem

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z twoim myśleniem. Skoro nie zabijesz wszystkich miotaczy to znaczy że przegrasz tak? Weź po polsku napisz o co ci chodzi bo już trzeci raz czytam i nie rozumiem.

  3. #3
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Polska język trudna język

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobra, dobra. Faktyczne nie wyraziłem się jasno, ale mam tak zawsze Otóż przeprowadziłem symulację walki. Jeśli wierzyć wynikom, stracę część jednostek(nie wszystkie),a generał mi się uchowa. Można z tego chyba wywnioskować, że wygram. Gorzej, że przeciwnik RÓWNIEŻ nie straci wszystkich jednostek. Gdzie tu logika? Możesz już czytać czwarty raz Spyderek.

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ;] wypisz jeszcze jakie jednostki dajesz w tej symulacji, bo piszesz tylko co tracisz. Prawdę mówiąc pierwszy raz się z czymś takim spotykam i sam jestem ciekaw

  6. #6

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    http://hallophp.de/dso_kampfsimulator/pl podany w temacie przydatne linki, tutaj na forum.

  8. #8

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.