Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 164

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Mroczni kapłani

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez FaustAir Zobacz posta
    każdy teraz będzie wrzucał tu swojego dropa? w pierwszym poście jest podany możliwy drop, nie będzie niespodzianki i nic innego niż jest tam zaznaczone nie dostaniecie, więc przestańcie spamować bo nikomu to nie jest potrzebne.
    Nie pomaga, ale tez nie szkodzi. Jeśli ktoś chce by jego drop się znalazł w poradniku, to ja nie mam nic przeciw. Oczywiście jest ograniczenie: od max. 5 graczy (nie licząc mnie). Kto pierwszy ten lepszy.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wg mnie szkodzi bo to nic nie daje, a później jak ktoś przychodzi poszukać postów z korzystnymi kombinacjami to zamiast konkretnej treści ma 500 postów z dropami różnych graczy, dochodzą kolejne strony w temacie, poradnik się rozmywa i ciężko znaleźć cokolwiek przydatnego.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nikt się do tej pory nie skarżył. jak będzie więcej takich postów, rozważę zlikwidowanie tego z poradnika. Poza tym, jeśli ktoś znajdzie inne sensowne rozwiązanie nie zawaham się to wrzucić do pierwszego posta jako cytat (patrz inne moje poradniki). No i jeszcze jedno. Nikt nie zabronił nikomu robić własnych poradników.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Dla zabawy wykonałem mapkę dla ulepszonego generała (250 pojemności). Potrzebne wojska to 539 rekrutów, 160 żołnierzy (akurat tylu miałem :P) i 250 konnicy. Straty tylko w rekrutach - od 440 (minimalnie) do 539 (maksymalnie).

    Myślę, że żadnych błędów raczej nie ma, ale dla pewności proszę sprawdzać z kalkulatorem bitewnym.
    Gdyby były jakieś błędy to proszę o kontakt - poprawię mapkę. Mile widziane też sugestie lepszych ataków (jeśli ktoś je wymyśli).

    Ostatnio edytowane przez Teer1 ; 15.04.2012 o 06:11

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tirri Zobacz posta
    A po co w ogóle obóz A atakować? Chyba, że chodzi tu o wskazówkę dla drugiego gracza, w przypadku jeśli nie chcemy się dzielić expem...
    No i przy tym bloku jest dość niejasno opisane - rozumiem, że blokujesz 17 żołnierzami, i co? Zero strat? Jakim cudem to działa? Bo przecież jeśli traci się x żołnierzy to zdecydowanie lepszą opcją jest jednak normalny atak, przy tym obozie straty w rekrutach są nieduże.
    Mi też coś tu nie gra, w symulatorze wychodzi że będzie strata 12- 17 żołnierzy jak wyślemy na 20 łotrów i 10 Hajduków tylko taką ilość żołnierzy, a walka trwa 4-9 rund, ale co mi z tego jak stracę może wszystkich żołnierzy, jaki jest sens tego bloku?

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Powiedzcie mi, jak jest napisane, że potrzebuję 600R 200K 170DŁ to znaczy, że i ja i osoba, wraz z którą bedę robił tą przygodę musimy mieć razem takie jednostki, tzn. po zsumowaniu czy każdy z nas ma mieć taką armię?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Musicie mieć razem - dotyczy to zwłaszcza rekrutów - te ilości to zsumowane maksymalne siły potrzebne na pokonanie wszystkich obozów wroga. Normalnie potrzeba ich mniej, bo musiałbyś mieć niebotycznie olbrzymiego pecha (takiego jakiego potrzeba do wygrania w totka, tylko odwrotnie), aby ciągle ginęła ci maksymalna ilość wojska. Z drugiej strony jeśli do pokonania obozu potrzebne jest 200 konnicy, to lepiej żebyś miał te 200 konnicy, bo atakując np. 100 możesz mieć duże straty... Tak więc mięso armatnie (rekruci) jest zsumowane dla obu graczy, pozostałe wojska (np. łucznicy, żołnierze, konni) są potrzebne natomiast w takiej ilości, żebyś mógł zaatakować na dany obóz, zgodnie z rozpiską dla danego obozu.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Cicina Zobacz posta
    Mi też coś tu nie gra, w symulatorze wychodzi że będzie strata 12- 17 żołnierzy jak wyślemy na 20 łotrów i 10 Hajduków tylko taką ilość żołnierzy, a walka trwa 4-9 rund, ale co mi z tego jak stracę może wszystkich żołnierzy, jaki jest sens tego bloku?
    Wydaje mi się, że rzecz idzie tu o to, aby przywódca strefy został zabity jeszcze w trakcie trwania blokady, wtedy podległe mu obozy znikają... Nigdy tego nie próbowałem, ale możliwe że w przypadku takiej blokady, która zakończyła się na skutek zniszczenia obozu przywódcy, nie liczy się strat... ale to tak tylko zgaduję....

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HOOVER Zobacz posta
    G4
    10 (przywódca): (40 Ku + 30 KM + 20 JM + 1 BW) [1 fala: 20K / 2 fala: 79R + 1Ż + 40K + 80WŁ (79R + 20K)]
    To faktycznie jest wyliczone na styk
    W drugiej fali straciłem 79 rekrutów i bandzior zahaczył żołnierza tak, że ten ledwie ustał na nogach

    http://screenshooter.net/5096669/lmejacc

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To już wiesz po co ten 1 żołnierz ;]

    edit: Blok może nie potrzebny tak bardzo, ale warto poćwiczyć przed większymi akcjami. Jest z nim tak jak opisał Teer1 i działa Tylko nie może być dużego laga na łączu.
    Ostatnio edytowane przez HOOVER ; 15.04.2012 o 15:35

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.