Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Bug z banem na grę ? Wylogowanie mnie z powodu bana innego użytkownika.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia

    Bug z banem na grę ? Wylogowanie mnie z powodu bana innego użytkownika.

    Witam,
    szukałem troszkę na forum tutaj w błędach technicznych i nie znalazłem niczego podobnego. Większość tematów dot. banów na czacie.

    Zalogowałem się dziś normalnie do gry i gram już prawie 2 godzinki. Naszło mnie na podglądnięcie jednego człowieka z gildii tak z czystej ludzkiej ciekawości. Po kliknięciu "wejdź" ściemnił się obraz (jak przy bonusie za dzienne logowanie) i wyskoczył komunikat "Twoje konto zostało wykluczone. W celu ... coś tam, coś tam)". Oczywiście agresja wiadomo i próba drugiego zalogowania. Okazuje się ok. Sprawdzam czy przy wykonaniu jakiejkolwiek akcji znów nie wyrzuci mnie z gry, no i nie. Więc postanawiam wejść znów na konto tego użytkownika podejrzewając już problem. I znów po kliknięciu wejdź zostałem wyrzucony., Teraz tylko ponowne logowanie, wejście na konto (2 konta to Karpiuuu i Karpiok na 4 serwie więc trudno się nie domyślić(chyba podanie nicków to nie zbrodnia, skoro i tak są już zbanowane)) i wszystko jasne. Znów komunikat i logout.

    Domyślam się, że jest to bug podobny do tego, że na czyimś koncie jak wchodzimy na mapkę to widzimy jego komunikaty (np. o wyszkoleniu jednostek itd.). Czyli po prostu przejmujemy jak gdyby cześć "odpowiedzialności" za konto w tym i w gratisie np. bana.

    To tyle,
    pozdrawiam,
    Ł.

    Edit:
    zapomniałem dodać, że w międzyczasie wszedłem na mapkę innych użyszkodników w celu weryfikacji problemu i było jak najbardziej w porządku.
    Ostatnio edytowane przez El_Łobuzie ; 20.03.2012 o 09:50

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,

    Proszę napisać zgłoszenie do supportu technicznego z opisem sytuacji: www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.