Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem techniczny tartak liściastych drzew 2

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem techniczny tartak liściastych drzew 2

    Sądze,że rozumiecie moje poirytowanie kiedy zobaczyłem,że tartak drzew liściastych(jeden z 2 sztuk,które udało mi się zrobić na poziom2) chyba nie pracuje pełną parą.Cały czas mam dostępnych osadników mimo to tartak pokazuję,że ich nie ma nie ważne ile razy bym się nie relogował czy nawet dokupywał nowych ludzi.Prosiłbym o jakąś pomoc w tej sprawie.

  2. #2
    Osadnik Awatar imaniek
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na to jest 1 sposób usuń ciasteczka przeskanuj sobie np CCleaner a może problem zniknie tez tak miałem i pomogło

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też tak miałem, tylko że ze studnią, przed zajęciem jej przez osadnika od razu upgradowalem ja na 2lvl i budynek nie chciał sie zająć pomimo dostępnych osadników, było to wieczorem, ale jak rano sie zalogowałem to juz było dobrze. Ale to było po dobrych kilkunastu godzinach :<

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    mam taki sam problem, tylko ze z piekarnią którą odrazu zupgradowałem na 3level i tak od wczoraj ok południa jest...
    ciasteczka usuwane...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.