Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Gdzie mogę zgłosić oszustwo gildii?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Gdzie mogę zgłosić oszustwo gildii?

    Mam pytanie, zostałem oszukany przez jedną z gildii. Przyjęto mnie, wpłaciłem 400 monet jako wpisowe, a następnie mnie wyrzucono, czyli chodziło tylko o naciągnięcie mnie na te 400 monet. Gdzie i komu mogę to zgłosić, aby nikogo innego w ten sposób nie oszukano?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jedyna opcja to czarna lista sporządzana przez graczy. Już pisałem co o takich listach myślę, ale w tym przypadku wydaje się uzasadnione. Tego typu naciągacze mnożą się jak króliki.

    Edit: Czarna lista "Słonecznego Grodu"

  3. #3
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Taka czarna lista to za mało, zwłaszcza że nowi gracze nie czytają od razu forum, to administratorzy gry powinni coś zrobić, w końcu mają logi, za takie coś powinien być ban to by ukróciło ten proceder.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to po kiego się pchacie do tych gildii? to wy się dajecie robić w balona, dlaczego admin miałby cokolwiek z tym robić ;]

  5. #5
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    @up idąc tokiem twojego rozumowania to po kiego są gildie?, admini powinni coś robić bo w każdej normalnej grze scamming jest nie legalny, mam nadzieje że w tej też.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    grałem w wiele gier online gdzie tego typu przekręty nie były karane. nikt na dobrą sprawę cie nie okrada, monety w grze nie mają żadnego przeliczenia na wartość rzeczywistą

    a swoją drogą to po kiego są gildie? na tą chwilę nie dają żadnych korzyści, żadnych wojen robić się aktualnie nie da, NIC

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aktualnie gildie są po to aby wyłudzić monety od naiwniaków

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar RysiuRysiu
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Aktualnie gildie są po to aby wyłudzić monety od naiwniaków
    Akurat z tym bym się nie zgodził ..Niektóre może tak nie wiem jak jest w innych lec teraz stawia się na aktywność .Tak jak u nas priorytetem jest TS --zabawa przednia ,wymiana informacjami itp.. Mamy własne forum na które składane sa podania i nie ma do czynienia z tzn dziećmi neo...

    link na forum [XXX]
    Ostatnio edytowane przez MOD_Soliren ; 18.03.2012 o 20:22
    Życie to walka-[B]

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale czy tego nie można zdobyć tutaj, na forum? bez wywalania 400 sztuk monet w błoto ;p chętnie pomogę każdemu potrzebującemu nawet za jedną monetę ;D

  10. #10
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gildie się przydają jak nie masz z kim iść na przygodę, tam zawsze ktoś się znajdzie. Gdyby mój RL kolega nie grał to już dawno byłbym w gildii, choć pewnie i tak niedługo wstąpię

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.