Strona 9 z 31 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 303

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Okradać bogatych

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia

    dla weterana zrobione w sobotę i niedziele , bez omijania pułapek po drodze ,bo 12 rek strat więcej to prawie nic, a złe ustawienie obozu i koniki mogą iść do piachu

  2. #82
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    też na obozie 9 wg Asgharotha straciłem 25K

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    nie żebym narzekał ale wlasnie temu o symulator pytałem bo mi coś nie wychodziło wg Asgharotha.
    co do przygody robie ją metodą Torstena i nawet nawet idzie.

    EDIT:
    HOOVER może dodaj jakieś małe info o przestawieniu obozu z Twojego G2 na miejsca G2 i G4 jak to ma na mapce małodobry zrobił na mapce.
    bo w sumie na te dwie wieżyczki bardziej w lewo od 6 i 7 i tak ślesz konnych i nic nie tracisz a mnie za pierwszym razem ściągnęły przy ataku na przywódce i 20 rekrutów poszło sie paść. w sumie różnica +/-20 nieduża ale zawsze.
    Ostatnio edytowane przez Goldmano ; 18.04.2012 o 10:44

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wystarczy zrobić samemu symulację żeby sprawdzić bo rzeczywiście w przypadku obozu nr 9 to nie miało prawa się udać, ale to widać i bez symulacji . Ciekaw jestem czy to błąd Asgharotha czy nawet nie tknął tej przygody w ogóle tylko dzieli się "poradnikami", których nie testował?

  5. #85
    Poznańczyk
    Jutro podobno mam pomagać w okradać bogatych. Na szybko sobie wyliczyłem i max straty to 717R. Pozmieniam trochę ustawienia, to może siedmiuset zejdę. Mam też pomysł na bloki ;] ale to po testach ^^

  6. #86
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poznańczyk ale tu nie ma co nawet blokować, znaczy jest ale i tak na tych obozach małe straty są chyba nie ma to sensu. Chociaż w sumie możesz sprawdzić, dla dusigroszy na pewno się przyda ;P

  7. #87
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez malodobry Zobacz posta
    dla weterana zrobione w sobotę i niedziele , bez omijania pułapek po drodze ,bo 12 rek strat więcej to prawie nic, a złe ustawienie obozu i koniki mogą iść do piachu
    To jest chyba dla weterana, inaczej jak byś upchnął 138R i 112Ż w jednej armii ;] Masz mało czytelną numerację w tabelce. Chodzi mi o mylące liczby skrajnie po lewej tabelki. Są nie potrzebne. Poza tym git-majonez (dla młodzieży: Tak się mówiło na coś dobrego, w zamierzchłych czasach, gdy po świecie biegały dinozaury, a Hoover chodził do szkoły O.o)

  8. #88
    Poznańczyk
    spyderek, liczyłem to fakt, 24R się tylko zaoszczędzi podczas bloku, przy Weteranie, przy zwykłym jest to 40R zaoszczędzonych. Jak by mi z okradać wpadły żelazne miecze, to na dniach zrobię Matczyną Miłość

    malodobry tabelka przedstawia twoje straty tak ? bo maksymalne są inne ^^
    Ostatnio edytowane przez Poznańczyk ; 18.04.2012 o 15:14

  9. #89
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Jak by mi z okradać wpadły żelazne miecze, to na dniach zrobię Matczyną Miłość
    Też się zastanawiam nad Matczyną Miłością, ale chyba miałeś na myśli stalowe miecze a nie żelazne bo tam się traci żołnierzy :P
    ...i sporo konnych.
    chociaż porównując poradnik Sidva z tym co można tam uzyskać weteranem to jest to 50 żołnierzy zysku już nawet nie licząc rekrutów, więc na prawdę opłacało się go kupić ;]

  10. #90
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przygoda ukończona, poradnik na 250 jednostek jest już w pierwszym poście. malodobry trochę naciągnął straty ;]

Strona 9 z 31 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.