Strona 16 z 31 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 303

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Okradać bogatych

  1. #151
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rozbiłem obozy przywódców 5,8 i 9 i nie moge przenieść generała na miejsce G3. Jakiś pomysł?

  2. #152
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    możliwe że coś się zmieniło jak na wyspie piratów ja dopiero jutro będę robił po pracach konserwacyjnych, po prostu zacznij od g4,g5 a strefę koło g3 zrobisz na końcu, od lewej(zachodu) strony

  3. #153
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    JUż sobie poradziłem. Przeniosłem generała w inne pole.

  4. #154
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam

    Czy ktoś widział gdzieś info o zmianach na przygodach? Bo podejrzewam, że „ubi” i support znów napiszą, że tak miało być od początku… ręce odpadają z tymi partaczami. Co do miejsca ataku można atakować jak na scr powyżej.

  5. #155
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pułapka blisko 10, 11 i 12 składa się z 150 wilków - wystarczy na to 10R+90Ż. Stwierdziłam, że nie będę kombinować i po prostu usunę sobie pułapkę. Jak pomyślałam, tak zrobiłam - i nagle miejsce oznaczone na mapce jako G3 stało się dostępne o.O

  6. #156
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja wczoraj robiłem przygodę i nie miałem najmniejszych problemów tak samo jak dzisiaj

  7. #157
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba wypadało by poprawić tę przygodę. Niestety nie mam jej w menu gwiazdy

  8. #158
    Poznańczyk
    Cóż robię okradać bogatych i nie mam problemu z ustawieniem garnizony, wszystko jest tak jak było wcześniej.

  9. #159
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    garnizony są jak wcześniej, kiedyś w piratach tak miałem że nie dało się garnizonu ustawić tam gdzie trzeba, ale wyjście/wejście z powrotem pomagało (ewentualnie relog)

  10. #160
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    garnizony są jak wcześniej, kiedyś w piratach tak miałem że nie dało się garnizonu ustawić tam gdzie trzeba, ale wyjście/wejście z powrotem pomagało (ewentualnie relog)
    mylisz się relog czy przełączenie nie pomagają, bo sam próbowałem przynajmniej nie we wszystkich przypadkach . Wczoraj robiłem 4xwyspę, z tego 2 x nie była dostępna miejscówka dla garnizonu dla G2 (ta nowa, bo stara już dawno jest niedostępna ). Widać że coś kombinowali, bo obrazek na mini mapkę jest niedostępny.

Strona 16 z 31 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.