Strona 23 z 31 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 303

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Okradać bogatych

  1. #221
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Glupoty piszesz, pulapki nie trzeba bylo niszczyc.
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  2. #222
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mad_Blade Zobacz posta
    Akurat akcję z zamkiem Robina robiłem jeszcze po starych "zasadach". Z pozycji G4 jesteśmy już zmuszeni zniszczyć pułapkę (12R 110Ż; stary 9-10R), ale nie musimy już kombinować z wycofywaniem generała po ataku na nr 14. Z pozycji G5 wybijamy już tylko dwie pierwsze wieżyczki i obóz 18 (ewentualnie możemy go zostawić na koniec). Zmieniamy pozycję na północ od G2, pokonujemy następną pułapkę (140 wilków: 30R+130Ż; straty 9-10 R). Dalej już tylko dwie wieżyczki i obóz(y).
    Najpierw atakujesz pierwsza wieze od lewej, potem wysylasz wojsko na ten oboz po prawej, wtedy gienek atakuje druga wieze i odwrót dajesz, potem normalnie oboz po lewej niszczysz, nastepnie slesz 100 konnych na oboz po prawej, wtedy gienek atakuje obie wieze, dojdzie do obozu i zawróci - nie bać się (w tym momencie mamy wszystkie wieze zniszczone) i zostaje tylko obóz - zadnej pulapki nie trzeba niszczyc i pozycji zmieniac - tylko pamiętać, że po 4. wiezy jest okolo 5 sek na wycofanie armii albo 100 konnych pojdzie do piachu
    Ostatnio edytowane przez Don_Krukatone ; 05.07.2012 o 20:00

  3. #223
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no mi poszło kwa kwa 100 koni, bo wg nowych zasad poszedł i się w pułapkę wpadkował

  4. #224
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiecie ze zmienili, a tracicie wojsko. xDDD
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  5. #225
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez SandmanX666 Zobacz posta
    Glupoty piszesz, pulapki nie trzeba bylo niszczyc.
    W G4 obozy 13->15 nie ominiesz pułapki.

    ->Don_Krukatone

    Racja tak też można i działa, z tym że mam ostatnio pecha i w najmniej odpowiednim momencie wywala mnie z gry albo nie mogę dać sygnału do odwrotu gienkowi, dlatego stosuje bardziej bezpieczną dla siebie opcję. Oczywiście przestawianie obozu bezsensu. Dla mnie strata 10-12 rekrutów więcej no problem.

  6. #226
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Oczywiscie ze ominiesz, nawet masz napisane jak to zrobic, a dziala na 100% bo tak robilem.

    "UWAGA 2! Atakując obóz 14 bezpośrednio natkniemy się na pułapkę w lesie. By ją ominąć wysyłamy generała na obóz 15. Gdy ten wejdzie w czerwone pole obozu 14 zaatakuje go. Po wygranej walce dajemy "odwrót". Mamy zapas czasu ok 5 sek, więc sprężać się ;] Ewentualnie na obóz 14 wysyłamy 7 rekrutów i 193 żołnierzy. Gdy generał pokona ukrytą pułapkę, dajemy "odwrót" (strata 7 rekrutów)."

    Kasujesz przywodce, pulapka znika i potem rozwalasz 16.
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  7. #227
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez SandmanX666 Zobacz posta
    Oczywiscie ze ominiesz, nawet masz napisane jak to zrobic, a dziala na 100% bo tak robilem.

    "UWAGA 2! Atakując obóz 14 bezpośrednio natkniemy się na pułapkę w lesie. By ją ominąć wysyłamy generała na obóz 15. Gdy ten wejdzie w czerwone pole obozu 14 zaatakuje go. Po wygranej walce dajemy "odwrót". Mamy zapas czasu ok 5 sek, więc sprężać się ;] Ewentualnie na obóz 14 wysyłamy 7 rekrutów i 193 żołnierzy. Gdy generał pokona ukrytą pułapkę, dajemy "odwrót" (strata 7 rekrutów)."

    Kasujesz przywodce, pulapka znika i potem rozwalasz 16.

    Czy robiłeś tą przygodę po dzisiejszej przerwie technicznej? ... chyba nie ... ano właśnie. Teraz to Ty głupoty piszesz. Owszem tak działało to przed 5 lipca, teraz generał idzie inaczej i nie ominiesz już tej pułapki. Sprawdź.

  8. #228
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nigdy nie cofałem generała przez 14tką

    waliłem 13 potem 16 i od dołu 14 i 15 zero pułapek mój patent

  9. #229
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie tylko twój patent :P też tak robilem, kiedy jeszcze robilem tę przygode ;p ale ludzie na upartego pchają sie w pułapki i bawią w cofanie armii, licząc, że ich z gry nie wywali a teraz jeszcze wiedząc, że zmienili sposób podróży generała dalej robią to samo

  10. #230
    Osadnik Awatar Buzia
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    MANOLO no nie tylko Ty tak robiłeś :P teraz 13 też można zrobić z dołu

Strona 23 z 31 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.