Strona 18 z 31 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 303

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Okradać bogatych

  1. #171
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak próbuje wykonać atak na obóz 17 to atak przechodzi pomiedzy obozami!
    Czy żaden iiny oboz nie przechwyci moich 100k??

  2. #172
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tamte 2 co są kolo 17, to są obozy liderów i one nie maja zasięgu oddziaływania, wiec cie nie mogą przejąć, uważaj tylko żeby mieć dobrze ustawiony garnizon g5, możliwie jak najwyżej bo można wpaść w pułapkę i konie pójdą do piachu.

  3. #173
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    "UWAGA 2! Atakując obóz 14 bezpośrednio natkniemy się na pułapkę w lesie. By ją ominąć wysyłamy generała na obóz 15. Gdy ten wejdzie w czerwone pole obozu 14 zaatakuje go. Po wygranej walce dajemy "odwrót". Mamy zapas czasu ok 5 sek, więc sprężać się ;] "

    Zamiast się nie męczyć w wycofywanie to najpierw atakujemy obóz 16, ustawiając garnizon tak aby nasz generał przeszedł przesmykiem



    Uploaded with ImageShack.us

    Następnie atakujemy wieżę 14 z pozycji widocznej na zdjęciu, omijając pułapkę.



    Uploaded with ImageShack.us

  4. #174
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    co do 14 to ja tam jakoś tą pułapke wole sprzątną i po sprawie
    10 rekrutów jakoś mi nie robi dużej różnicy (mimo że z 17-18 okradań już zrobiłem pomagając komuś bądź samemu) i to daje już prawie 200R więcej strat

    a teraz pytanie... gdzie moje zamki są ??? na te 17-18 przejść nie dostałem ani jednego zamka... to sie dopiero pech nazywa

  5. #175
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Robiłem mniej więcej jak Hoover na generała 200 i w zasadzie wszystko tak samo tylko straty miałem mniejsze o kilka-kilkanaście rekrutów, wszystkie wskazówki i uwagi Hoovera są pomocne.


    Mój drop ( sorry, ale sprzęt mi się zbiesił):
    300 szt. drewna egzotycznego
    300 szt. desek liściastych
    600 szt. mieczy z żelaza
    700 szt. koni
    150 szt. chleba
    600 szt. zboża do złoża

  6. #176
    Początkujący Osadnik Awatar VejzaarPL
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lool. Dzis mi sie cos przytrafilo. atakując oboz 8 zawsze szlo prosto do niego. dzisiaj z tej samej pozycji co zawsze (G2) moj general zaatakowal dwie wieze po lewej stronie. dziwne wie ktos czemu moze? i w ten sposob stracilem 30 Z
    Ostatnio edytowane przez VejzaarPL ; 28.05.2012 o 09:43

  7. #177
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Goldmano Zobacz posta
    co do 14 to ja tam jakoś tą pułapke wole sprzątną i po sprawie
    10 rekrutów jakoś mi nie robi dużej różnicy (mimo że z 17-18 okradań już zrobiłem pomagając komuś bądź samemu) i to daje już prawie 200R więcej strat

    a teraz pytanie... gdzie moje zamki są ??? na te 17-18 przejść nie dostałem ani jednego zamka... to sie dopiero pech nazywa

    No niestety mam takie same doświadczenia. Na 15 (juz pewnie tyle bedzie) lootów z bogatych ani jednego zamku

  8. #178
    Początkujący Osadnik Awatar VejzaarPL
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wwiola Zobacz posta
    No niestety mam takie same doświadczenia. Na 15 (juz pewnie tyle bedzie) lootów z bogatych ani jednego zamku
    Nie tylko Ty :P ja to samo

  9. #179
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    rada dla osob ktorym zalezy na czasie. do ataku na wieze uzupelnic generala zolniezami. strat nie robi zadnych a wieza o wiele szybciej jest zniszczona. sprawdzalem mozna nadrobic dosyc duzo czasu (kilka minut moze nawet kilkanascie w sumie).

  10. #180
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez VejzaarPL Zobacz posta
    lool. Dzis mi sie cos przytrafilo. atakując oboz 8 zawsze szlo prosto do niego. dzisiaj z tej samej pozycji co zawsze (G2) moj general zaatakowal dwie wieze po lewej stronie. dziwne wie ktos czemu moze? i w ten sposob stracilem 30 Z
    poczekaj aż ci sprzątną tą wieżyczke nr 7. to przy wysyłaniu generał pójdzie w miejscu gdzie ona stała i nie zahaczy o pozostałe 2 wieżyczki

Strona 18 z 31 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.