Strona 4 z 31 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 303

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Okradać bogatych

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja rozwalam pułapki przed obozem 6 i 13 stracę parę rekrutów ale mam pewność że konnica zostanie nietknięta w drodze do celu .
    z pozycji G5 przy ataku na 19 obóz zdarzyło mi się że atak z drugiego garnizonu został ściągnięty na pułapkę ale tam straty nie są wielkie ponieważ przy tym
    ataku nie ma konnicy.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja właśnie straciłem w jakis dziwny sposób 100K lecąc z G5 na 17, niestety nie wiem co sie stało bo skasowałem raport. ktos ma jakies pomysły? zahaczyłem chyba o pułapkę na dole.. tylko dlaczego do cholery nie ma o tym nic w tym marnym poradniku?
    Ostatnio edytowane przez FaustAir ; 01.04.2012 o 10:16

  3. #33
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez FaustAir Zobacz posta
    ja właśnie straciłem w jakis dziwny sposób 100K lecąc z G5 na 17, niestety nie wiem co sie stało bo skasowałem raport. ktos ma jakies pomysły? zahaczyłem chyba o pułapkę na dole.. tylko dlaczego do cholery nie ma o tym nic w tym marnym poradniku?
    najprawdopodobniej z jakiegos powodu miales przyblokowany waski przesmykw gorach kolo G5 i general zamiast isc tym przesmykiem obszedl gory do okola dolem, zaliczajac po drodze wilki w lesie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poradnik może nie jest taki marny ale rzeczywiście uważam że wszystkie pułapki powinny być zaznaczone .
    Radze dodatkowo korzystać z poradników anglojęzycznych tam są zaznaczone wszystkie pułapki.

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poprawki naniesione. Teraz mam nadzieję, że już nikt się nie natknie na ukryte pułapki.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @FaustAir, nie tylko Ty straciłeś konnicę, 2 znajomych natknęło się na pułapkę
    Mała sugestia do autora - radzę dodać do opisu przygody ostrzeżenie o możliwości wpadnięcia w pułapkę w momencie wysyłania konnicy na wieże przy 18 i 19 obozie

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z tą przygodą jest więcej problemów niż by się wydawało. Naniosłem pozycje pułapek na mapkę, ale to nie zwalnia z bycia czujnym;]

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stracili konnice ponieważ opierali się na jednym poradniku proponuje przy pierwszym pokonywaniu przygody wspierać się dwoma poradnikami.
    Na każdą przygodę są przynajmniej 3 różne poradniki ja za pierwszym razem korzystałem z tej mapki są tu opisane wszystkie pułapki.
    http://img18.imageshack.us/img18/288...tmap10rmlb.jpg

  9. #39
    Poznańczyk

    Pierwsza moja przygoda, za mną. Zająłem się słabszymi obozami i pułapkami, a Saphynn wyciął przywódców. Niestety obaj bez zamku z łupu.

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy ataku na oboz 14 zro=bilem atak na 15 tak jak pisze i .... atakuje 14 i ku ,,,, nie moge dac odwrot i 182 konnica stracona omggggggggggg

Strona 4 z 31 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.