Strona 19 z 31 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 303

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Okradać bogatych

  1. #181
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czegoś nie rozumiem. Na mapie idzie się z miejsca lądowania do obozu 1,2,3... itd. (bo pułapki są dalej) A poniżej mapy w opisie na początku atakuje się pułapki a nie obozy. To jak to właściwie jest. Czy chodzi o to że na pułapki natrafię przenosząc obóz ze strefy lądowania 1 do 2 ? Czy jak

  2. #182
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1 i 2 to pułapki

  3. #183
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wpadlem na wilki pod 14 celem na mapie dla generala 200. na szczescie bez strat dzieki koniom

  4. #184
    Początkujący Osadnik Awatar Juras
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia

  5. #185
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja obóz 8 zaatakowalem jedną tura 153R i 47Ż (wygrałem w pierwszej bitwie).. 135R strciłem i 10Ż

  6. #186
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja mam pytanie, gdzie jest błąd w ustawieniu garnizonu na G4?



    Już drugi raz wlazłem w pułapkę...

  7. #187
    Poznańczyk
    UWAGA 2! Atakując obóz 14 bezpośrednio natkniemy się na pułapkę w lesie. By ją ominąć wysyłamy generała na obóz 15. Gdy ten wejdzie w czerwone pole obozu 14 zaatakuje go. Po wygranej walce dajemy "odwrót". Mamy zapas czasu ok 5 sek, więc sprężać się ;] Ewentualnie na obóz 14 wysyłamy 7 rekrutów i 193 żołnierzy. Gdy generał pokona ukrytą pułapkę, dajemy "odwrót" (strata 7 rekrutów).
    kto czyta nie błądzi.

  8. #188
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    A ja mam pytanie, gdzie jest błąd w ustawieniu garnizonu na G4?
    Nie ma takiej możliwości by wszystko zamieścić na mapce taktycznej. Ile można było, to jest (np zaznaczone iksem owa pułapka). Czego nie da się zamieścić na mapce, jest jako opis pod nią. Mapka i opis stanowią jedną całość. Więc czytać! Nie tylko obrazki oglądać!

    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Już drugi raz wlazłem w pułapkę...
    Czyli wiedziałeś, że tam jest... :/

  9. #189
    Początkujący Osadnik Awatar Juras
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli nie wiecie gdzie dokładnie jest pułapka i jaka jest jej strefa to klikajcie po lesie aż wyklikacie chorągiewkę...

  10. #190
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    HOOOVER, w opisie dajesz sposób na pułapkę.

    UWAGA 2! Atakując obóz 14 bezpośrednio natkniemy się na pułapkę w lesie. By ją ominąć wysyłamy generała na obóz 15. Gdy ten wejdzie w czerwone pole obozu 14 zaatakuje go. Po wygranej walce dajemy "odwrót". Mamy zapas czasu ok 5 sek, więc sprężać się ;] Ewentualnie na obóz 14 wysyłamy 7 rekrutów i 193 żołnierzy. Gdy generał pokona ukrytą pułapkę, dajemy "odwrót" (strata 7 rekrutów).
    Proponuję:

    UWAGA 2! Atakując obóz 14 bezpośrednio natkniemy się na pułapkę w lesie. By ją ominąć wysyłamy generała na obóz 15. Gdy ten wejdzie w czerwone pole obozu 14 zaatakuje go. Po wygranej walce dajemy "odwrót". Mamy zapas czasu ok 5 sek, więc sprężać się ;] Ewentualnie na pułapkę wysyłamy 7 rekrutów i 193 żołnierzy.


    Bo niby dlaczego mamy atakować obóz 14, żeby zaatakować pułapkę? Ona nie jest UKRYTA w taki sposób, żeby trzeba było atakować 14. W ten sposób obejdzie się bez odwrotu, czyli bezstresowo.

    Ewentualnie możesz ją podpisać jako coś w stylu "Px" na mapie i wyjaśnić. Widzę, że parę osób już się pomyliło.

    Jeszcze lepiej:
    Ta pułapka ma ile tych wilków? Na pewno nie 193. Można wysłać zdecydowanie mniej żołnierzy.
    Chyba ma 120 wilków, prawda? Nie jestem pewien, ale w symulatorze by się zgadzało. Dlatego nie wiem skąd wytrzasnąłeś 193Ż, skoro na wyspie wystarczy 166.

    http://settlersonlinesimulator.com/d...adventure_id=8

    Najlepiej:

    UWAGA 2! Atakując obóz 14 bezpośrednio natkniemy się na pułapkę w lesie. By ją ominąć wysyłamy generała na obóz 15. Gdy ten wejdzie w czerwone pole obozu 14 zaatakuje go. Po wygranej walce dajemy "odwrót". Mamy zapas czasu ok 5 sek, więc sprężać się ;] Ewentualnie na pułapkę wysyłamy 7 rekrutów i 120+ żołnierzy.


    Oprócz tego bez zastrzeżeń, korzystam często. ; )
    Ostatnio edytowane przez Fourola ; 13.06.2012 o 13:58

Strona 19 z 31 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.