Strona 13 z 31 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 303

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Okradać bogatych

  1. #121
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wlasnie 100 konikow poszlo do piachu bo idac przesmykiem na 17 wieze zahaczylo o pulapke (mimo iz sciezka wydawala sie bezpieczna).Trzeba sprawdzac ,albo poswiecic te doslownie pare rekrutow i miec spokoj

  2. #122
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W jaki sposób natknęli się na pułapkę? Przywódcy nie mają strefy odziaływania, a pułapka w lesie jest daleko...
    Napewno ścieżka prowadziła przez przesmyk?

  3. #123
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Musisz miec max na prawo pod skalami oboz, jak jest lekko nizej to zahaczysz o pupalke bo general pojdzie droga o 1 kratke nizej.

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie pierwszy raz to robie , pokazywalo przesmykiem i poza zasiegiem pulapki ,a jednak...ja na pewno bede juz ja niszczyl w koncu 2-3 rekrutow to nie 100 konikow

  5. #125
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Oboz musial stac kratke nizej, wiem bo z kratki nizej wlasnie sie w pupalke wpada.

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam! wszystkich, jestem zielony - od niedawna gram w tą gierkę i to jest moja pierwsza przygoda więc proszę o wyrozumiałość. Mam powyższą przygodę z opisu HOOVERA wynika że trzeba mieć sporą liczbę wojska aby ją ukończyć. I teraz mam pytanie jak stworzyliście tak dużą ilość wojska w cztery dni, czy po prostu mieliście pobudowaną dużą ilość budynków - rezydencji. Proszę o odp. Pozdro

  7. #127
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Część woja jest już na stałe zrobione. Tego woja co praktycznie się nie traci w przygodach np żołnierze, konni, łucznicy. Na okrągło produkuje się rekrutów. Produkowani są jeszcze przed rozpoczęciem przygody. 4 dni masz by wyprodukować więcej, gdyby coś poszło nie tak, lub nie dało się ich zrobić wcześniej za względu na ograniczenia populacji.

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ok dzięki, mam jeszcze oststnie pytanko ile orientacyjnie trzeba mieć np. rezydencji do tej przygody

  9. #129
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ok 38 i na razie starcza Do rozpoczęcia powinno starczyć ok 18-20 rezydencji (na 3lv). Przygotuj sobie dodatkowe miecze i osadników w postaci buff'ów w menu gwiazdy (robi się z chlebka w magazynie prowiantu) co by szybo doprodukować wojo w trakcie przygody.

  10. #130
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzięki za odpowiedź

Strona 13 z 31 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.