Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Znikajace kanapki

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Znikajace kanapki

    Witam,
    wczoraj wymienialem sie ze znajomym kanapkami. Dodalem mu 2kanapki na budynki ktore akurat w tym momencie mialy chwilowy brak surowca do przetwarzania i w skrócie wcieło te kanapki bo za chwile budynek zaczal pracowac a buffa nie było. Powie mi ktos dlaczego sie tak dzieje? czy ewidentny bug?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wygląda na bug. Rozumiem, że podczas zmiany statusu pracy budynku buff ginie, tak? Czy po prostu trwa tyle ile powinien trwać od momentu aktywowania na budynku pomimo tego, że nie pracuje?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    chodzi o to ze buff w ogole sie nie aktywował. budynek nie pracowal w momencie dodawania buffa, minutę poźniej zaczął a buffa nie było.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeśli nie pojawiła sie animacja buffa to kanapka nie została dana, w menu gwiazdy może pokazywać ze została ona wykorzystania ale po relogu ona wraca, ja tak miałem, myślałem ze mi kanapki wcięło, ale jak mówię po relogu pojawiły sie spowrotem

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie pojawila sie animacja buffa, ale wierz mi ze probowalem relogowac, nie jestem z tych co na forum pisza o byle pierdołe ale wykorzystalem wszystkie mozliwe opcje. Kanapki ani buffa nie bylo. chyba przez to ze budynek akurat nie mial materialow, jesli tak to pal licho moje 2 kanapki ale po prostu znalazlem buga i niech administratorzy cos z tym zrobią

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podbijam pod temat bo też mnie to spotkało kilkanaście minut temu.
    wymieniałem się ze znajomym z gildii kanapkami każdy po 7, bo tyle akurat miałem po czym nagle zrobił się jakby lag i kanapki zniknęły (tylko dwie ostatnie, pierwsze pięć zadziałało)
    stratę tych kanapek jakoś przeżyje choć trochę boli po kieszenie, ale jednak musi być z tym jakiś problemik :/

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Wyczesanyy
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam podobnie bo mi grzebienie znikają i i nie mogę tego zrozumieć jak to się dzieje p

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Drodzy użytkownicy,

    Jeśli po pewnym czasie (wyczyszczeniu cache też!) sytuacja się nie poprawiła proszę o napisanie zgłoszenia do supportu technicznego gry.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.