Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Oszukiwanie na handlu

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez czejen Zobacz posta
    ^^
    nie używaj słowa oszukuje człowieku bo ja wysyłam CZYTELNĄ OFERTĘ i nie oszukuje nikogo. Skoro ludzi są ślepi i klikają bez zastanowienia, a za razem przyjmują oferty przyjaciół od randomów to nie mój problem a ich.

    Swoją drogą zastanawiałem się kiedy ktoś w koncu o mnie napisze.
    A druga sprawa.
    Nagłośnienie tego tematu spowoduje wzrost takich propozycji jak moje tak że polecam podwoić czujność.
    Pozdrawiam
    "czytelną oferte" licząc na naiwność graczy...

    wzrost propozycji pewnie będzie, tylko gorzej dla takich jak się zaczną bany sypać za te "czytelne oferty"

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Oszuści" exploitują waszą głupotę a nie błędy gry. Żadnych banów nie będzie.
    Podobny wątek już jest na forum. Morał jest taki "patrz i pomyśl zanim coś robisz"

    Swoją drogą system w którym możesz wysyłać oferty tylko swoim znajomym jest genialny

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Rebelson Zobacz posta
    "Oszuści" exploitują waszą głupotę a nie błędy gry. Żadnych banów nie będzie.
    Podobny wątek już jest na forum. Morał jest taki "patrz i pomyśl zanim coś robisz"

    Swoją drogą system w którym możesz wysyłać oferty tylko swoim znajomym jest genialny
    Tak, wcześniej miałem masę takich osób w znajomych, ale jak usłyszałem o tych oszustwach to pousuwałem od razu wszystkich których nie do końca kojarze, a propozycje od gracza czejen przyjąłem specjalnie aby móc sie przekonać o tym szachrajstwie / czytelnej ofercie / oszustwie, nazwijcie sobie to jak chcecie, i napisać tu aby przestrzec innych. Z tego co wiem mają wprowadzić nowy system handlu, zobaczymy jak to będzie wyglądało, a co do zarabiania na tym, da się kilka razy więcej zarobić odpowiednio obracając towarem.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    to pomyśl sobie jak się to robi i odpowiednio obraca towarem - dochód x 2

    A propo obracania towarem powiedz mi gdzie sie konczy handel a zaczyna wymuszenie, naciąganie itp.

    Jak chcesz to Ci łaskawie udowodnie że Twoje oferty to naciąganie ludzi...

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Legendary Zobacz posta
    "czytelną oferte" licząc na naiwność graczy...

    wzrost propozycji pewnie będzie, tylko gorzej dla takich jak się zaczną bany sypać za te "czytelne oferty"
    Przykro mi Legendary ale pytałem o to 2 moderatorów szukałem w regulaminie i nie znalazłem podstawy do bana

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Sam wiesz o co chodzi, ja nie mam nic przeciwko różnym dziwnym ofertom na handlu, nawet możesz dla mnie sprzedawać 1 wiaderko wody za 400golda, ale próba wprowadzania mnie w błąd gdy ja sobie handluje normalnie po czym dostaję mylącą ofertę która jest dla mnie niekorzystna i to od "znajomego" bez porozumienia na szepcie to jest dla mnie to trochę podejrzane. Co do bana mi to rybka co zrobią moderatorzy, możesz sobie probować nadal tak "handlować", ale moim założeniem było przestrzec inne osoby przed tym procedensem. Fajnie jakby wprowadzili oznaczenia np kolorami że dana oferta to jest ta z handlu( np kolor zielony) i np kolorem niebieskim oferty od graczy z gildii/znajomych.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez aryS Zobacz posta
    a co do zarabiania na tym, da się kilka razy więcej zarobić odpowiednio obracając towarem.
    Po przez handel gra nie dodaje ci surowców, a więc ktoś musi stracić żebyś ty mógł zarobić, czy to też już oszustwo ?

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Wracając do realnego świata - czyli jak kupię mieszkanie po promocyjnej cenie powiedzmy 200tyś. złotych i sprzedam je za 220tyś. złotych z zyskiem 20tysięcy złotych to jestem oszustem ... proszę cię, myśl co piszesz.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Potwierdzam oszustwa gracza czejen, jeszcze sie perfidnie do tego na czacie przyznaje i wie że nic nie można mu zrobić.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    a wy dalej z tym oszustwem.
    PO PIERWSZE NIE DODAWAJ RANDOMÓW !
    PO DRUGI - ŚLEPY JAKĄ OFERTĘ DOSTAŁEŚ ?!

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.