Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Szukam frajera

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Szukam frajera

    "Szukam frajera" - tak chyba powinny być podpisane w dużej części propozycje handlowe użyszkodników gry
    Rozumiem, że niektórzy chcą zarobić mniej lub więcej na transakcji, ale przeważnie są duże przegięcia lub liczenie na bezmyślność innych np. wymiana 40 szt rudy miedzi na 50 narzędzi. Raz miałem też wątpliwą przyjemność napotkać na gostka, który wystawił "dziwną" ofertę po czym odrzucał propozycje i via PM wyzywał od "kretynów".
    Dlatego apeluję o odrobinę przyzwoitości.
    No offence
    Wyzwolony - dobry kalendarz jest dobry na wszystko
    Teraz będę miał więcej czasu na przyjemności.

  2. #2
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie do konca i nie zawsze. Sam zrobilem blad z pol godziny temu i wystawilem 200 wegla za 200 monet. Jak to zauwazylem to oferta juz sie konczyla i pewnie niejeden/niejedna pomyslal/a o mnie idiota.
    A to byl tylko blad ktory samego mnie rozsmieszyl.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tyle ze z 40 miedzi masz wiecej niz 50 narzedzi wiec w czym problem?

  4. #4
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zwłaszcza że nawet nie ma sensu takiej oferty zdejmować bo i tak ma się zablokowane wystawianie nowej na ten sam czas co i ta by się skończyła, a zawsze jest jakaś szansa że ktoś inny też się pomyli

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Sarevok Zobacz posta
    tyle ze z 40 miedzi masz wiecej niz 50 narzedzi wiec w czym problem?
    Raz, że trzeba dołożyć węgla a dwa, że to wg. mnie jest krok w tył

    @Bluznierca
    To chociaż 1:1, a ja wielokrotnie widzę ofety typu 100 węgla za 200 monet, albo 50 za 200

    Oczywiście wiem, że korzystać z takich "promocji" nie ma przymusu, ale takie przeginki psują trochę urok gry.
    Wyzwolony - dobry kalendarz jest dobry na wszystko
    Teraz będę miał więcej czasu na przyjemności.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    na tym polega biznes, bardzo duzo gier mmo polega na campieniu rynku i łykaniu najlepszych ofert oraz ponownym ich wystawianiu

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czasem na prawdę ciężko coś znaleźć za jakąś całkiem przyzwoitą cenę, najlepsze wyjście to zachowanie płynności w surowcach u siebie, a nie użeranie się z wiecznie nienażartym społeczeństwem ;D

  8. #8
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bronus Zobacz posta

    Oczywiście wiem, że korzystać z takich "promocji" nie ma przymusu, ale takie przeginki psują trochę urok gry.
    Moim zdaniem gra wlasnie nie traci na atrakcyjnosci. Gdyby byly jakies sztywne zasady, nie zdarzalyby sie pomylki, byloby mniej ciekawie. Przyklad: moja dziewczyna jak gra to siedzi niemal caly czas na handlu, a ze ma zmysl do tego (w przeciwienstwie do mnie) to choc zaczela grac po mnie to juz lada chwila mnie minie. A to dzieki korzystnemu handlowaniu i ogolnemu prowadzeniu ekonomii
    Ps. Pilka nozna tez jest piekna bo myla sie sedziowie :P
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja osobiście dużo nie handluje, tylko jak bardzo musze, a jak juz wystawiam jakąś ofertę to taką, aby transakcja zaszła w miarę szybko, czyli nie krzywdzącą żadną ze stron, szkoda mi czasu na szukanie "perełek" handlowych i żerowaniu na naiwnych graczach

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi w tym handlowaniu brakuje filtrów surowcowych np. zaznaczyć aby pokazywane były tylko oferty z narzędziami. Handlu używam bardziej do upłynnienia nadmiaru jakiś surowców/towarów
    Wyzwolony - dobry kalendarz jest dobry na wszystko
    Teraz będę miał więcej czasu na przyjemności.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.