Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Niesprawiedliwy, niezgodny z regulaminem ban

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    Niesprawiedliwy, niezgodny z regulaminem ban

    Witam,
    dziś otrzymałem bana. Niestety, nie pamiętam nicku osoby, która mi go wlepiła. Powód zbanowania: ''Nie popieramy piractwa.''
    Nie będę wspominał, że w regulaminie nie ma nic o piractwie. Opiszę całą sytuację:

    Otóż rozmawialiśmy sobie na czacie. MOD niestety nie wykazywał się znajomością ortografii. O interpunkcji nie wspominając, ale to jeszcze przeboleję. Zwróciłem mu uwagę i poprawiłem. Wtedy parę osób naskoczyło na niego, że co to za MOD, który nie potrafi pisać. Zaczął się tłumaczyć, że pisze tak, by odciągnąć nas od spamowania. Coś w ten deseń. Następnie ktoś poprosił o podanie jakiegoś ciekawego serwera Minecraft. Więc podałem mu ten, na którym sam gram:

    - Hamachi?

    - Nie, ale non-premium [...]

    Na tym rozmowa się skończyła. Po jakiś 5 minutach otrzymałem owego bana na 180 minut.
    Jeśli mnie odblokują, to sprawdzę, jak nazywał się niesforny moderator.

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ostatnio sporo się słyszy o nieco nadgorliwych modach ;]

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Według mnie osoba, która nad używa władzę w taki sposób powinno stracić pozycję od razu, bo to jest niepoważne.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aplikuj na moderatora i wtedy będziesz pilnował porządku, i na czacie będzie jak potrzeba skoro uważasz że źle się dzieje. Poza tym ban 180min, co to jest~~

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    A wiesz, że wysłałem podanie o przyjęcie mnie na to stanowisko? Zobaczymy w przeciągu 2 tygodni, czy jestem przyjęty.

  6. #6
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i po co się pchacie na tych modów tylko będą na was ludzie psioczyć ;]

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Sesir i tak ci się upiekło, za piractwo Blu-byte perma by ci dało, wiesz jakie prawo w Niemczech jest pod tym względem? TWARDE i te 180 minut to żenada, jeśli pisałeś bezpośrednio że to pirat jest, to jak znam życie.... Ukrzyżują cie za to, dla przykładu .
    Ostatnio edytowane przez Dzardzar ; 10.03.2012 o 22:29

  8. #8
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ZASADY POSTĘPOWANIA

    ...Oprócz ograniczeń podanych powyżej użytkownik naruszy Zasady Użytkowania, jeśli dopuści się ...:

    · Umieszczania, przesyłania, promowania bądź rozpowszechniania Komunikacji lub treści o charakterze nielegalnym.
    a jednak w regulaminie jest.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Ale ja nie napisałem, że gram na pirackiej wersji. Napisałem tylko ''non-premium''. A czy to oznacza, że jestem piratem?

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    OJ tak oznacza że podałeś serwer potencjalnie obsługujący piraty, wiem to dobrze bo prowadzę Sewer Minecrafta, i Noth oraz Mojang jasno się w tym temacie wyrazili. już 2 razy sprawdzali moich graczy.

    ps.http://pl.wikipedia.org/wiki/Anti-Co...rade_Agreement
    Ostatnio edytowane przez ArkenTelcontar ; 10.03.2012 o 23:21

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.