Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Wersja Mobilna

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Wersja Mobilna

    Czy rozważacie udostępnienie wersji mobilnej? Wydanie aplikacji na android/ios albo po prostu przez przeglądarkę internetową z tym że bez flasha?
    Aktualnie nie da się zalogować gdyż wyskakuję problem z wtyczką flash..

    W tych czasach to chyba podstawa aby taka gra była mobilna, a najlepiej aby była w wersji aplikacji na telefon.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    jesteś świadomy, ze prosisz o przepisanie silnika na inny język programowania w swoim poście? po czym wszelkie nowości, należałoby nanieść w obu językach, co skutkuje tym, że potrzeba by 2x więcej osób nad tym pracującym? podsumowując wydanie sporej ilości tysięcy polskich złotych monet by to zrealizować, z tą różnicą, że aplikacja jest już online więc problem z dostępem z urządzeń mobilnych, leży po stronie urządzeń mobilnych. Nie wiem jak administracja, ale szczerze wątpię aby mieli to w planach, bo to po prostu wyjdzie słaby produkt.

    szukałeś może rozwiązań, jak poprawić swoją wersję odtwarzacza Flash po stronie swojego urządzenia mobilnego? może to rozwiąże problem.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No u mnie ładuję się gra ale pasek loadingu dochodzi do końca i koniec :/ Nie wiem czemu :/


    Jest progres załadowało do porady dnia XD

    Jedynie opera mobile sobie poradziła ale tylko do tej porady dnia
    Ostatnio edytowane przez S3Bols ; 09.03.2012 o 13:30

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Spil Zobacz posta
    jesteś świadomy, ze prosisz o przepisanie silnika na inny język programowania w swoim poście? po czym wszelkie nowości, należałoby nanieść w obu językach, co skutkuje tym, że potrzeba by 2x więcej osób nad tym pracującym? podsumowując wydanie sporej ilości tysięcy polskich złotych monet by to zrealizować, z tą różnicą, że aplikacja jest już online więc problem z dostępem z urządzeń mobilnych, leży po stronie urządzeń mobilnych. Nie wiem jak administracja, ale szczerze wątpię aby mieli to w planach, bo to po prostu wyjdzie słaby produkt.

    szukałeś może rozwiązań, jak poprawić swoją wersję odtwarzacza Flash po stronie swojego urządzenia mobilnego? może to rozwiąże problem.
    A kogo to obchodzi że kosztuje to dużo? Po to robi się wersje mobilne aby więcej osób w to grało i aby więcej zarobić, chyba nie jesteś na czasie i nie wiesz co to marketing jeśli myślisz że wydanie wersji mobilnej to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

    Kilka lat grałem w Delirium (gra przeglądarkowa) po jakimś czasie wyszła wersja mobilna i baaardzo dużo osób ją używało. Gra była uproszczona na telefonie, nie trzeba nic przerabiać. Wersja przeglądarkowa była by w innym języku napisana i logował byś się do niej przez inna strone, więc to co jest zostaje bez zmian. Zostaje tylko połączenie baz danych (wersja WWW PC i WWW mobile) i o to całe zamieszanie. Uważam że jeśli ktoś robi duży produkt to powinien o to zadbać ale czas pokaże czy to się rozwinie aż tak.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po co wersja mobilna, niech tą poprawia, żeby mapas ładowała się i , żeby była zgodną z przegladarka internetową na androida...

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na razie niech tą wersje odbugują przetłumaczą, poza tym aktualnie to wersja beta, tak wic producenci muszą ustalić aktualnie generowane dochody przez gre, jak będzie się opłacało przepisać gre na inny jezyk, to zapewne to nastąpi.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Oby tylko nie zapomnieli o urzytkownikach platform iOS w ipadach

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Dawciosss
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wersja mobilna na pewno była by dobrym pomysłem

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    też jestem za powstaniem wersji mobilnej

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    u mnie gra odpala. Widzę mapę i wszystkie inne funkcje ale nie mogę nic kliknąć... galaxy Note wraz z Androidem 4.0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.