Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: [Wskazówka] Rozciąganie chatu.

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam podobny problem co Macgregory - wystarczy nie trafić w przycisk minimalizacji o piksel a czat rozciąga się niemiłosiernie i trzeba resetować stronę - ctrasznie irytujące

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zakapiory Zobacz posta
    Eeeee ... nie rozumiem tych kłótni ... ja doszedłem do tego po 4 dniach gry ... a na pewno jest wielu graczy którzy jeszcze tego nie odkryli, więc skoro poradnik ma pomóc chociaż jednej z nich to już jest jakiś plus, pozdrawiam
    I pomyśleć, że ci ludzie jak dorosną będą mogli głosować :/
    Parę dni temu chciałem zrobić poradnik "jak korzystać z kalkulatora walki", ale uznałem, że to tak proste, iż szkoda zachodu. Teraz widzę, w jakim byłem błędzie :P

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Zwracam Honor...

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z tego obrazka powyżej wnioskuję, że przyda się jeszcze poradnik "jak przełączyć się z chatu globalnego na pomoc". No i przydał by się poradnik "jak wejść na forum" i dla zaawansowanych "jak korzystać z opcji: szukaj" Zadawania tępych pytań nie trzeba uczyć, więc chyba poradnika do tego nie trzeba

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.