Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zarty z uzytkownikow

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Zarty z uzytkownikow

    To co sie dzieje z serwerami wola o pomste do nieba. Jak mozna byc tak krotkowzrocznym, i odpalic 3 serwer na juz strasznie obciazonej maszynie. Do tego admin robi sobie jakies zarty, bo trudno to inaczej odebrac, pisze ze bajki w stylu pracujemy nad tym, przepraszamy, a tu ni z gruchy ni z pietruchy laduja 3 serwer. No przeciez usmiac sie mozna. Probuje sie zalogowac do gry od godziny 17! i nie udalo mi sie to do 21.

    Ja tu czekam na odpowiedz szanownego xaara, i nie typu pseprasamy, bla bla, bo to gadanie jest nic nie warte, a takie przeprosiny zalosne. Czekam na deklaracje, kiedy dokladnie macie zamiar cos z tym w koncu zrobic!

  2. #2
    Caratusch
    Nie licz że Xaar Ci cokolwiek odpowie bo nie panują nad tym i jeszcze nikomu w tym dziale nic nie poradził i nie odpowiedział^^ Wygląda to tak. Serwery leżą i kwiczą, support nie odpowiada (czekam 3 dzień bo mam konto zbugowane i nie mogę nic robić bo menu nie mam) więc jedyne co mogę doradzić to LUDZIE PODBIJAJCIE TEN TEMAT ŻEBY MIAŁ 100 STRON I NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE JAK NAS POTENCJALNYCH KLIENTÓW TRAKTUJĄ!!!!!!! NIE INWESTUJCIE W TĄ GRĘ ANI ZŁOTÓWKI BO WAS OSRAJĄ NA CAŁEGO!!!!!!!!!

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Krótko i na temat:
    Próbuję wejść od godziny 13:00...

  4. #4
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zanim zaczniecie rzucac miesem polecam do klikniecia, przeczytania i ustosunkowania tego do naszej gry
    Cykl życia programu

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale kase to potrafia perfekcyjnie ciagnac. I jesli sie bedziemy tak ustosunkowywac do tego co podales, to dojdziemy do wniosku, ze nie powinnismy placic, powiem wiecej to BB powinien placic nam za testowanie

  6. #6
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ileż to anomalio ciężkich piniędzy zapłaciłeś że tak się skarżysz na ich zdzierstwo?

  7. #7
    Caratusch
    @up człowieku co Cie to obchodzi kto ile pieniędzy umoczył... Wystarczy to że w beta gównie zbugowanym dali sklep z którego czerpią korzyści a nawet sam system płatności mają zbugowany bo wiara narzeka że klejnoty nie dotarły itp i tyle Ci powinno wystarczyć abym mógł ponarzekać? Dziękuję
    Ostatnio edytowane przez Caratusch ; 06.03.2012 o 07:41

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    spyderek zdrowo sie usmialem

    Budowa gry wymusza kupno calkiem sporych ilosci diamentow, od osob nie logujacych sie przynajmniej 4x dziennie i chcacych zeby im wioska nie swiecila na czerwono wykrzyknikami. Do tego masz pozwolenia budowlane i odkrywcow ktorzy raz w tygodniu przyniosa ci jakas przygode, co za tym idzie jesli nie chcesz sie nudzic musisz sobie kupic przygode za realna kase. Wiec kolego albo nie masz zbyt duzego pojecia o grze, albo jestes zwyklym 19 letnim madrala-ignorantem.
    Ostatnio edytowane przez Anomal1a ; 06.03.2012 o 09:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.