Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Drogi - co o tym myślicie??

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Maniekbboy
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat

    Drogi - co o tym myślicie??

    Wydaje mi się że drogi powinny troszkę kosztować powiedzmy 2 kamienia, albo 5 narzędzi, ale powinny mieć wpływ na gospodarkę, powiedzmy towary powinny szybciej docierać do miejsca przeznaczenia, takie jest moje zdanie, co o tym myślicie??

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    popieram, że drogi powinny mieć wpływ na gospodarkę.

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Ch0sen0ne
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem za. To miałoby sens. Teraz drogi pełnią jedynie funkcję estetyczną. Moi poddani nie poruszają się po nich

  4. #4
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hmmm... to może niech będą 2 rodzaje dróg: estetyczne (4free) i pełniące funkcje (mające jakąś cenę), bo poza estetyką drogi pomagają graczom się rozbudowywać, np ja buduję drogi by wiedzieć gdzie mogę zmieścić budynki.
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    tak jak w zwyklych settlersach powinny być dodane drogi po których szybciej bedą sie przemieszczali osadnicy z towarem a co za tym idzie szybszy rozwój swojej wioski. ja bym proponował 1 kamienia za 1 kawałek drogi i przyśpieszenie osadników o 15-20%. Co prawda nie drogo ale to w koncu tylko drogi.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Normandia
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drogi w settlersach zawsze miały znaczenie dla ekonomii dziwne że tutaj tak nie jest. Zgadzam się że powinny być dwa rodzaje dróg darmowe jak teraz i budowane z kamienia później marmuru i granitu im lepszy materiał tym większy bonus do prędkości, w ogóle osadnicy powinni chodzić po drogach darmowych też choć bez żadnych premii w tym przypadku...

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Naprawde sądzicie, że taka zmiana jest w ogóle możliwa? Wydaje mi się, że to bardzo duża ingerencja w mechanikę gry...

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W TSO funkcje jaką spełniały drogi zostały zastąpione czasami dojścia do magazynu/złoża. Aktualnie robotnik po pozyskaniu surowca do magazynu idzie najkrótszą możliwą drogą. Jakby jeszcze musiał korzystać z wytyczonych tras, niejednokrotnie ten czas uległ by wydłużeniu, dla jednych te kilka sek może nie mają znaczenia, ale dla niektórych to jest naprawdę ważne. Tak więc zostawmy te drogi w spokoju. Pełnią funkcje estetyczną i niech narazie tak zostanie. Zobaczymy co zaproponują programiści.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.