Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Handel - lista odbytych transakcji

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat

    Handel - lista odbytych transakcji

    Już w innym temacie pisałem o propozycji zwiększenia wpływu łuczników na walkę z tylko jednym typem przeciwnika (łotrzykami), tak by logicznie rzecz biorąc obecność łuczników zmniejszała obrażenia zadawane przez łotrzyków rekrutom (mimo, że sami rekruci już pokonaliby łotrzyków a łucznicy de facto nie braliby w ataku udziału).

    Głównym pktem tego tematu jest jednak coś innego, pewna przejrzystośc pozwalająca uniknąć nadużyć/konfliktów/nieporozumień (tymbardziej że system jets niedoskonały ze względu że gra laguje i zdarza jej się conieco czasem gubić po drodze). Powinniśmy mieć dostęp do listy wszystkich transakcji jakie wykonaliśmy. Jak narazie, wchodząc w Handel i kupując od kogoś marmur (dajmy na to 200 za 70 sztuk złota) wysyłam ofertę handlową, nie mam jej jednak nigdzie zapisanej. Nie mogę sprawdzić do kogo i kiedy wysłałem. 70 sztuk złota z konta mi zeszło, marmuru nie ma, ani w menu gwiazdy ani we wiadomościach ani tymbardziej w magazynie.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popieram, taka lista wysłanych ofert była by bardzo przydatna. Można by było ją np otwierać klikając na kantor. Przydało by się także gdyby istniała także opcja cofnięcia takiej oferty. Czasami zdarza się że druga osoba dlugo nie odpowiada albo jednak się rozmyśliliśmy co do oferty.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    W wiadomości po odbytym handlu powinien się pokazywać wymieniony towar, bo akceptując 3 transakcje w zakładce 'handel' nie jestem potem w stanie stwierdzic, która to oferta (tymbardziej, że ludzie często zgłaszają jakieś oferty, ja się na nie zgadzam a dostaję wiadomość, że oferta została odrzucona... -.- )

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Normandia
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z informacji od xaara wiem że model handlu ma zostać zmieniony, przeniesiony z chatu strzelam że trafi pod ikonkę wagi na pasku ale mogę się mylić. Opcja listy złożonych ofert jak najbardziej by się przydała chociaż by w przypadku kiedy sprzedający nie akceptuje oferty przez dłuższy czas, lub czasem wcale, można by było dodać do takiej listy opcję wycofania oferty żeby szybciej odzyskać surowce

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    popieram pomysl , dzis zlozylem [are ofert i juz nie wiem co dla kogo poszlo a towaru brak..

  6. #6
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    za max 8h sam wróci

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak dla mnie historia handlu to za bardzo nie jest potrzebna, ale jak nam przychodzi informacja o tym że oferta została zaakceptowana, czy odrzucona, to zamiast jednej ikonki z danym towarem, mogłoby być dodane takiej jak jest gdy wystawiamy ofertę 100 marmuru -> 100 liściastych desek. a poniżej już normalnie , że jeśli zakończona sukcesem to 100 marmuru, jeśli nie to 100 desek liściastych.

    przechowywać, lepiej nie. ludzie przestaną kasować i coraz więcej czasu będzie zajmowało przeszukiwanie -> lagi serwerowe. A tak to mamy czystą skrzynkę

    pomijając moje zdolności paintowe. (nick zmyślony zlepiany z literek, nie wiem czy widać, ale aby był pogrubiony) np coś takiego:


  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar FINIU
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    10 Golda za 5 liściastych... ręce opadają, 60 mieczy za 400 narzędzi CO do tematu popieram, lista odbytych transakcji by się bardzo przydała.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.