Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Automatyczne odnawianie pól i studni

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Automatyczne odnawianie pól i studni

    Witam, nie wiem czy mój pomysł był juz gdzieś rozpatrywany, przeglądałem forum i nic takiego nie znalazłem... a więc... Studnie i pola uprawne (szczególnie pola) potrafią się szybko zużyć. Jest to czasem irytujące gdy musimy odnowić 20 pól a możemy zakolejkować tylko 3 budynki. nie każdy ma czas żeby siedzieć tu za często. Czy nie można by utworzyć przy kazdym polu przycisku do automatycznego odnowienia pola przednicy, ktory by sprawdzał czy po zakończeniu surowca gracz posiada wystarczająca ilość drewna i kamienia (albo marmuru) i jeżeli tak jest automatycznie odnawia sie pole albo studnia. Działo by się to niezależnie od gracza, i zieki temu oszczędziło by mu bardzo dużo czasu, polami i studniami nie trzeba by się już przejmować. Co wy na to?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem za. Irytujące to potrafi być, a taki pomysł bardzo ułatwi życie osobą które odwiedzają konto po 2 razy dziennie na kilka minut.

  3. #3
    Irek_80
    Jestem na NIE
    To jest gra typu strategiczno-ekonomiczna i to jest jednym z sensów tej gry

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co rozumiesz pod pojeciem strategiczno-ekonomiczna? Czy sensem gry jest CODZIENNE odnawianie pl ktore I TAK bysmy odnawiali? Strata czasu... a to nie o to chodiz w grze strategiczno-ekonomicznej... Czekam na wypowiedz któregoś z adminów :-)

  5. #5
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pola nie budują się zbyt długo(przynajmniej te I), więc nie narzekałbym, że 20 pól zajmuje przy takiej kolejce dużo czasu. Poza tym kolejka ma być przedłużona do 5, więc trochę czasu to zaoszczędzi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.