Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Cena diamentów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat

    Cena diamentów

    Hej,

    Gra bardzo fajna, pomysł ok, ale czy diamenty nie są za drogie? Ciężko tu będzie cokolwiek zrobić z limitami i ilościami materiałów potrzebnych do rozbudowy bez wykupywania diamentów, a te mają chore ceny. Powinny być połowę tańsze, wiem, że nikt mnie nie zmusza do wykupywania, ale nie działajcie jak nasz rząd - podniesienie podatków rzadko kiedy zwiększa dochody budżetu.

    No chyba, że gra ma polegać na logowaniu się raz na tydzień... W tym momencie osiągając poziom 17 ciągle brakuje mi przeróżnych materiałów, które blokują mój rozwój. Nie mogę już nic więcej budować, bo osiągnąłem limit populacji, a rozbudowanie głównego budynku kosztuje chore pieniądze + deski z liściastego drewna, które są nieosiągalne. Zabiera to wszystko trochę przyjemności z grania :-)

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Vobo ; 29.02.2012 o 16:23

  2. #2
    Ketrek
    I like it!

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar FINIU
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Z jednej strony gra nie powinna być zbyt prosta a z drugiej przyznam ci rację. W niektórych przypadkach pewne modyfikacje kosztujące diamenty są po prostu tak abstrakcyjnie drogie że odechciewa mi się kupowania czego kol wiek. Do tej pory uzbierałem 125 diamentów z samej gry i nie wydałem ani jednego. Po prostu nie ma nic co by w jakiś sposób usprawniło mi rozgrywkę albo po prostu mi ich szkoda biorąc pod uwagę ich cenę. Dużo bardziej rozsądnie było by, chyba handlowanie nimi w kantorze wyszło by się niewiarygodnie lepiej :-)
    Ostatnio edytowane przez FINIU ; 29.02.2012 o 16:03 Powód: Zabrakło rozsądku :-)

  4. #4
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kupowanie surowcow za diamenty mija sie z celem. 100 desek z drewna lisciastego za 100 diamentow. to nawet w pewexie bylo taniej.

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Vobo Zobacz posta
    No chyba, że gra ma polegać na logowaniu się raz na tydzień... W tym momencie osiągając poziom 17 ciągle brakuje mi przeróżnych materiałów, które blokują mój rozwój. Nie mogę już nic więcej budować, bo osiągnąłem limit populacji, a rozbudowanie głównego budynku kosztuje chore pieniądze + deski z liściastego drewna, które są nieosiągalne. Zabiera to wszystko trochę przyjemności z grania :-)
    Deski z lisciastego drewna sa jak najbardziej osiagalne na 17 levelu.

    Druga sprawa to ilosci surowcow - jesli Ci wszystkiego brakuje, to oznacza, ze nie wlozyles minimum wysilku w sensowne rozplanowanie produkcji.

    W tej grze mozna osiagnac WSZYSTKO co aktualnie jest do osiagniecia, od zdobycia maksymalnego poziomu po solowanie bez problemow wszystkich dostepnych przygod bez kupowania ani jednego diamentu i wydawania ani jednej zlotowki. Trzeba tylko myslec, z tym, ze dla niektorych jest to przeszkoda nie do przeskoczenia....

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Obrażaj mnie dalej i onanizuj swoim geniuszem.

    Wytłumacz mi w takim razie w jaki sposób zdobędziesz 800 sztuk drewna liściastego, Leonardo :-)

    Nie lubię prostych gier, ale czekanie tygodniami bez możliwości przyspieszenia za rozsądne pieniądze zniechęca. Pozostaną tylko fani ogame ;]

  7. #7
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na pozniejszym etapie nie stanowi to problemu. tartaki lisciaste + zwiadowcy na 12h

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Vobo Zobacz posta
    Obrażaj mnie dalej i onanizuj swoim geniuszem.

    Wytłumacz mi w takim razie w jaki sposób zdobędziesz 800 sztuk drewna liściastego, Leonardo :-)

    Nie lubię prostych gier, ale czekanie tygodniami bez możliwości przyspieszenia za rozsądne pieniądze zniechęca. Pozostaną tylko fani ogame ;]
    6 tartakow do drewna iglastego, sukcesywne przerabianie desek w proviancie w trakcie czekania i po 1,5 dnia masz 800 desek lisciastych.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Zebranie 4000 desek wraz z ich przerobieniem będzie zajmować: 360godzin. W tym czasie nie możesz używać desek, ew ładować ryby ciągle, ale to praca dla no-lifeów
    Ostatnio edytowane przez Vobo ; 29.02.2012 o 16:36

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia


    podziekowania wysylac mailem.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.