Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: walka błedny opis osady

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    walka błedny opis osady

    Witam zaatakowalem osade w której wg opisu znajdowało sie 5 łotrzyków i 5 miotaczy kamieniami w opisie osady nadal widnieje 5 łotrzyków i 5 miotaczy kamieni

    posłałem 32 rekrutów i 37 łuczników
    niestety przegrałem i straciłem 32 rekrutów i 37 łuczników poniewaz okazało sie w czasie bitwy ze tam znajdowało sie 40 łotrzyków i 40 miotaczy kamieni

    prosze o pomoc tj zwrot straconych jednostek
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mastaaaa ; 29.02.2012 o 00:28

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nic, wysłałem armię w której było 49łuczników przeciwko 100 łotrzyków. A tutaj co? Raport bitwy - ja mam 122 łuczników, ochotników mi zmniejszyło o 20 też... A wrogie oddziały się okazało że to 5 łotrzyków i 85 miotaczy kamieni. Coś się rypie

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    albo przez wasza nieuwage general zostal sciagniety do innego wrogiego obozu

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sarevok Zobacz posta
    albo przez wasza nieuwage general zostal sciagniety do innego wrogiego obozu
    W takim razie powtórzę to co napisałem wyżej w dalszym ciągu w tej osadzie jest informacja że w niej znajduje się 5 łotrzyków i 5 miotaczy kamieniami więc jak mogłem pomylić ?? Czytać umiem a samobójcą nie jestem

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sarevok - śledziłem drogę do jakiego obozu się udawał generał. Ale i tak, jak wytłumaczysz, że mi przybyło blisko 80 łuczników w armii na jedną bitwe i zmalała ilość ochotników? ;>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.