Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Prośba o małą zmiane w zadaniu

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar FINIU
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat

    Prośba o małą zmiane w zadaniu

    W zadaniu na "ulepszenie jednego z budynków na lvl 14" jest podana informacja aby ulepszyć dowolny budynek. Chciał bym tutaj prosić administracje aby jednak zasugerowała np: kopalnie miedzi której ulepszenie kosztuje 50 narzędzi. Gdyż w poprzednim zadaniu otrzymujemy marmur a dokładnie 100. I osoba początkująca może go wydać w niewłaściwy sposób, np: ulepszając browar czy coś innego co wymaga marmuru który jest dość cenny w początkowej fazie gry.

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no ale to w zasadzie chodzi o to żeby tego marmuru użyć najlepiej na magazyn a ulepszanie kopalni na tym etapie gry to strata cennych narzędzi. (bo kopalnia ci się zawali wiesz o tym, nie?)

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar FINIU
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Czyli mam rozumieć że dla ciebie 50 narzędzi jest cenniejsze niż 100 marmuru?

  4. #4
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie, ale narzędzie przepadną, a zainwestowany marmur zostanie w budynku na lata- jak kamień węgielny

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A poza tym to na etapie samouczka i początkowych leveli to tak, narzędzia są cenniejsze od marmuru. Zauważ że z tego marmuru i tak wiele nie zrobisz bo musisz nabić odpowiedni lvl, a strata 50 narzędzi trochę ci opóźnia rozwój.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar FINIU
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    No dobrze jeśli tak uważacie :-) Od początku z gry z narzędziami nie miałem problemu i nigdy mi ich nie brakowało. Marmur uważam jednak za dużo cenniejszy :-)

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też nie miałem problemu z narzędziami jednak marmur na początku jest naprawdę mało potrzebny sam rozpocząłem jego wydobycie na większą skale dopiero jak zabrakło mi pozwoleń i potrzebuje go do rozbudowy budynków.

  8. #8
    Osadnik Awatar EX_Aoden
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W oknie pojawiającym się po kliknięciu budynku widać, ile kosztuje jego ulepszenie. Wolna wola, który z nich wybierze gracz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.