Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: [Poradnik] Przygody i wskazówki jak wykonać

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tzn dostaniesz expa za obóz pominięty ale jeśli pokonasz przywódce danego sektora tak jest np w przygodzie okradać bogatych ale nie dostaniesz expa za pominięte obozy np w przygodzie mroczni kapłani bo tam nie mam konkretnie sektorów oraz przywódców tych sektorow a celem misji jest pokonanie dwóch wież

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cornflakes można samemu robić tylko że dostanie tylko jedna osoba droopy

  3. #43
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czyli opłaca się we dwoje. a udział drugiej osoby musi być w jakimś konkretnym stopniu? czy wystarczy, że po prostu tam będzie

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wystarczy ze zaatakuje jeden obóz dostanie expa za tyle ile pokona a droopy dostanie normalnie jak za zakończenie przygody

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jak w koncu jest, czy jezeli w przygodzie mroczni kaplani zniszcze oboz przywodcy bandytow na srodku to dostane exp za 4 inne obozy bandytow ktore znikna?

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeśli obozy znikną po pokonaniu przywódcy to tak dostaniesz expa ja robiąc wersji solo mrocznych kapłanów i omijałem dwa obozy po lewej od zamku czyli przywódców i obóz bandytów i ominąłem obóz ze śmierdzielem to dostałem expa ponad 3 k ale nie dostałem jak za pełna przygodę bo zostawiłem kilka obozów a celem misji sa tylko dwa obiekty a w przytoczonym przykładzie misji okradać bogatych jest sytuacja że trzeba wszystko pokonać i tam jest tak jak na normalnej mapce że jak pokonasz porzywódcę idąc od innej strony i omijając niektóre obozy to obozy danego sektora znikają i za każdym razem za wykonanie misji dostanie się pełne expa bo nie można inaczej zakończyć przygody a w mrocznych kapłanach da się ominąc nawet przywódców bo trzeba zniszczyć tylko dwa obiekty i za omninięte się nie dostanie expa
    Ostatnio edytowane przez Barowy ; 14.03.2012 o 09:24

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.