Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: [Poradnik] Przygody i wskazówki jak wykonać

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy generalowie jak juz sa na wyspie z przygody to moga sie wymieniac wojskiem miedzy soba?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mlokos Zobacz posta
    Czy generalowie jak juz sa na wyspie z przygody to moga sie wymieniac wojskiem miedzy soba?
    Tak, mogą. Oczywiście dotyczy to tylko twoich generałów, z innymi graczami nie można się wymieniać/łączyć.

  3. #13
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A tak przedstawiała się moja bitwa, udział brały jednostki konne oraz rekruci pozostałe były jako obstawa

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ok dzieki za odpowiedz ale pojde dalej i zapytam jeszcze o cos - czy jednym z generalow mozna dowozic wojsko na wyspe, pocz wysadzac je na nia i przywozic kolejnych? - czy po prostu musi byc wojska na wyspie max 200 dla jednego generala. Nie wiem czy zrozumiale to napisalem ale chodzi mi o ta czy ta zawieszona "w prozni" armia nie przepadnie gdzies jesli nie bedzie odpowiedniej liczby generalow.

  5. #15
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mozesz odsylac generalow i znow przysylac z zapasem wojska ile razy chcesz. tyle ze kazda podroz trwa 30 min

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Potrzebne jednostki: 480r 200k 34l 150lb 70s"
    Czy to oznacza że przed wyprawą muszę mieć wyprodukowane tyle woja? (1034 ludzików) czy mogę sobie naprodukować ich w czasie trwania przygody?

  7. #17
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Możesz dorabiać w trakcie, jeśli zdążysz. Przygoda trwa określony czas i w tym czasie musisz się wyrobić z jej zakończeniem, w przeciwnym razie stracisz wojsko które już zginęło, nic w zamian nie zyskując - w przygodach nie dostajesz nagród i expa za poszczególne obozy, tylko za zakończenie całej przygody, czyli pokonanie ostatniego bossa.
    Warto więc przed rozpoczęciem przygody mieć jakiś zapas jednostek, szczególnie tych najbardziej czasochłonnych w produkcji.
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  8. #18
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez goTomek Zobacz posta
    w przygodach nie dostajesz nagród i expa za poszczególne obozy, tylko za zakończenie całej przygody, czyli pokonanie ostatniego bossa.
    hmmm wydaje mi sie ze dostajesz exp za kazdy oboz, ale nie od razu. dostaniesz go na sam koniec, po ukonczeniu przygody.
    dla tego exp podawane jest w "up to"

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeszedłem 80 konnymi na "Łowcę nagród" poziom trudności 1 - pyk, pyk i po temacie. Mój odkrywca znalazł przygodę "Na końskim grzbiecie" o poziomie trudności 2. Myślę sobie, wpadnę tam 150 konnymi i 50 żołnierzami to rozwalę wszystko w pył... No i jak zacząłem przygodę, to się lekko zgarbiłem. Takim wojskiem to ja nawet pierwszego obozu nie pyknę, a obozów jest ze 20. Jaki ktoś obrał przelicznik, biorąc pod uwagę, że poziom trudności 1 rozwalamy 80 konnymi, a na 2 potrzeba z 8000?

  10. #20

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.