Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Glowny bohater

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Glowny bohater

    Mozliwosc poruszania sie nim po mapie, rozwijanie wybranych umiejetnosci.
    Cos coby troche urozmaicilo walke, poza uzbieraniem jak najwiekszej ilosci wojska, ustawienie jakiejs taktyki.

    Co o tym myslicie?

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar BobsonRobson
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No fajnie by było jak by pojawił się mały element rpg w postaci takiego bohatera ;] Jestem za

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar FINIU
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Właśnie miałem założyć o tym temat. Również mi zależy na posiadaniu bohatera który po zdobyciu doświadczenia w bitwach mógł ulepszać swoje statystyki. Naprawdę świetnie urozmaiciło by to grę i powolne czekanie na surowce :-)

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    ale to z settlersów zrobi heroesów

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    w close beta testach były rózne bonusy do kazdego innego Avatara teraz tego nie ma ?

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jakie bonusy ?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    sparkz jak grałem na close beta to tak jak napisałem kazdy avatar miał swoje bonusy np pierwszy z czego pamietam miał bonus do predkosci budowania budynkow i chyba wiecej miejsca w magazynie i kazdy miał cos wyjatkowego

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    252
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Fajnie by było gdyby dodali budynek badan naukowych. W tym budynku przydzielalibyśmy inżynierów, biochemików, fizyków i wiele innych naukowców z różnych dziedzin nauki a oni by wymyślali co jakiś czas nowe technologie. Można byłoby przyspieszyć ten proces przez doładowanie URANEM, który byśmy kupowali za klejnoty w sklepiku.
    Dzięki temu budynkowi moglibyśmy w późniejszym etapie gry budować stocznie okrętów podwodnych, lotniska i samoloty, czołgi no i na koniec części do rakiety kosmicznej. Gdy już rakieta zostanie zbudowana, załadujemy wymagane surowce oraz osadników i rozpocznie się nowa ERA PODBOJU KOSMOSU.
    Każdy z graczy będzie mógł się osiedlić na swojej planecie i ją nazwać jak mu się spodoba.
    W taki sposób sami będziemy tworzyć nową GALAKTYKĘ oraz walczyć w kosmosie.
    Dodać jeszcze opcję zamiany gildii na SOJUSZE i prowadzić walki między sojuszami tak by przejąć kontrole nad daną częścią galaktyki.

    Aaaaaa zapomniałbym, jeszcze broń nuklearna fajnie by było tak atomówkę walnąć jak już będzie PvP na jakiegoś sąsiada.

    (wyżej zamieszczony tekst, to jeden wielki żart)

    Jak się czyta niektórych osób pomysły, jakie chcieliby wprowadzić do gry, to czasami nie wiem czy się śmiać czy płakać.

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Niwans Zobacz posta
    sparkz jak grałem na close beta to tak jak napisałem kazdy avatar miał swoje bonusy np pierwszy z czego pamietam miał bonus do predkosci budowania budynkow i chyba wiecej miejsca w magazynie i kazdy miał cos wyjatkowego
    i niby gdzie to bylo opisane ?

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar almighty
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie. Moim zdaniem (jak zapewne wielu innych), do tej gry nie ma prawa trafić nic, co łamie jej konwencję. "Nawet gumisie mówią NIE, zmianom o charakterze krytycznym" ;-)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.