Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Surowce na pasku górnym

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Surowce na pasku górnym

    Witam wszystkich.

    Gram już prawie 2 tygodnie, wbiłem 22 lev. Na tym poziomie pozwoliłem sobie na zupełnie usunięcie tartaków iglastych oraz kamieniarzy. Braki desek i kamieni uzupełniam handlem, ich ilość w magazynie przestała mnie interesować.

    Na pasku górnym są podane ilości wybranych materiałów: deski iglaste, liściaste, kamienie i marmur.
    Dobrze by było móc samemu decydować, które materiały mają tam być wyświetlane.

    Mam nadzieje, że w finalnej wersji gry będzie taka możliwość.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Osadnik Awatar szon26
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie głupie. Swoją drogą faktycznie skąd pomysł że akurat stan magazynowy desek iglastych i kamienia jest tak istotny że znajduje się na tym pasku ? Skoro praktycznie po 20 poziomie te dwie wartości schodzą zupełnie na dalszy plan !

  3. #3
    Babelek
    Dobry pomysl. Popieram

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Modyfikacja wyświetlanych zasobów na pasku? Tak!

  5. #5
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Po najechaniu myszką na dany surowiec na pasku mogłaby się wyświetlać informacja o produkcji na godzinę, też by się przydało

  6. #6
    Jareksk
    Albo ilosc budynkow przy kazdym surowcu, ktore je produkuja

  7. #7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.