Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Wskazowki dla początkujących.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wskazowki dla początkujących.

    Witam niech każdy podzieli się jakimiś spostrzeżeniami dla początkujących graczy.

    1. Przydatne linki.

    a) Settler wiki (oryginalna jest po niemiecku. tu link z translatorem google)

    b) Symulator Walki

    c) Kalkulator Surowców

    d) Rozmieszczenie surowców na mapie.

    2. Wskazówki.

    -Samouczek trwa do 16 lvl. Po osiągnięciu tego poziomu są dostępne same misje żeby zdobyć następny lvl.
    -Aby mgła znad danego terenu znikła musisz wysłać odkrywce aby zbadał włości.
    -Aby zając dany teren należy na nim postawić magazyn.
    -Rozmieszczaj wszystkie budynki na mapie tak aby było to ekonomiczne. najlepiej przy jednym magazynie stworzyć cykl produkcji.
    -Nie wydawaj złota! jest one bardzo potrzebne do rozbudowy budynków taki jak Drwal (liściaste) czy Kamieniarz (marmur) na nawet 2 poziom.
    -Staraj się w miarę możliwości ulepszać budynki. Dzięki temu zamiast 3 budynków tego samego rodzaju będziesz miał jeden na 3 poziomie. Dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce i pozwolenia na budowę.
    -Do 19 lvl buduj domy ale ich nie ulepszaj. Po osiągnięciu 19 lvl niszcz po kolei domy i zacznij budować rezydencje. Jest to bardziej opłacalne niż rozbudowa domów.
    -Jeśli używasz premii do budynków najlepiej użyj jej na całym cyklu produkcji albo jeśli masz duży zapas danego surowca.
    -Gdy skończy ci się złoże ryb w budynku "Magazyn Prowiantu" możesz wytworzyć pokarm dla ryb który odnawia złoże.
    -Wszystkie obozu bandytów "Łatwe" można zniszczyć używając tylko Rekrutów i zwykłych Łuczników.
    -Pamiętaj premie to nie wszytko. Nie nastawiaj się tylko na produkcje premii. Najlepsza drogą jest mądre i właściwe budowani cyklów produkcyjnych.
    -Jeśli masz nadwyżkę danego surowca nie pisz na czacie. Załóż ofertę w "Handlu" lub sprawdź już stworzone. A jeśli jesteś hojny wyślij znajomemu.


    Zapraszam graczy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Najważniejsze dodam do głównego posta.

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar HeilCloshard
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Jestem co prawda po samouczku ale te porady tak czy inaczej są dla mnie przydatne. Dzięki.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    dziękuję za te wskazówki. bardzo przydatne

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    witam mam problem zarejestrowałem się jestem na stronce głównej daje graj wyskakuje okno z paskiem i tyle czekałem godzinkę i nic się nie dzieje oco może chodzić pomóżcie :-(

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Sir_Alexander
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Być może masz zbyt wolny transfer internetu - może co nie znaczy na pewno

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    -Jeśli używasz premii do budynków najlepiej użyj jej na całym cyklu produkcji albo jeśli masz duży zapas danego surowca.
    Dlaczego niby?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    bo jesli uzyjesz tylko na mieczniku to zabraknie Ci np wegla za 1h i beda przestoje w produkcji

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bzdura, premie nie zwiększają zapotrzebowania na surowce.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Nie to internet śmiga super a tu nic kreska się nie rusza czy ktoś mi pomoże czy mam pisać gdzieś indziej ???

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, mam drobne pytanie jako do osoby początkującej za którą dalej się uważam, jestem na poziomie 18 ,szukałem troche na forum i nie znalazłem odpowiedzi. Wiem że przenosiny z jednego serwera na drugi są niemożliwe, a czy jest możliwosć zaproszenia do gry osobę z innego serwera? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.