Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Drzewa, pieńki i problemy

  1. #11
    Babelek
    Tu chodzi obudowanie zgodnie z moim pomyslem , a nie byle gdzie, jak to sie mowi u.... .

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar Aszka
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    To by było zbyt proste, sztuka polega na tym, żeby odpowiednio zabudować dysponując miejscami przewidzianymi przez twórców gry W przyszłości ma być możliwość przesuwania budynków, więc nawet jak się coś nie tak postawi zawsze będzie można to naprawić.

  3. #13
    Babelek
    Przesuwanie budynkow nie ma sensu, lepiej ich obracac. Co mi z tego ze je przesune jak i tak nie stanie tam gdzie jakis chabyz stoi a trzy czwarte pola jest puste. We wszystkich grach ekonomicznych jest mozliwosc oczyszczenia pola tylko tu nie ma. Pytam sie dlaczego?, to tak trudno zmodernizowac?

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Ten pomysł jest dobry, ponieważ nie wszedzie postawienie budynku nam pasuje. Powinni zrobić narzędzie do przesuwania tak samo budynków jak i drzew i ewentualnie ich usuwanie tak jak mozna to zrobic przy wyburzaniu budynku.

    I moze jakis mały bonus od usuniętego pniaka w postaci jednego kawałka drewna?

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mogli troszke zgabić z Settlersów np.Złota Edycja a nawet z III

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Mój pierwszy post i oby jedyny bo jak dotychczas mam zastrzeżenia tylko do drzew. Proszę w swoim imieniu i myślę, że nie tylko moim o zmiany tego tak jak było w oryginalnej grze tj. drzewo wycięte to można tam budować co się chce.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w jednym temacie wszyscy domagają się większego realizmu gry (jak np system walki), a w drugim chcą budynki przesuwać

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar Darilan
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak wam drzewa znikną z mapy to się pusto zrobi ;P Mi osobiście drzewa, aż takiego kłopotu nie sprawiają, choć fakt czasem złość do głowy przychodzi jak pól symetrycznie ustawić nie można :P Ale za to ma się ładny artystyczny nieład A opcja mogłaby być odblokowana np na jakimś lvlu drwala czy leśnika kiedyś... Ale najpierw doczekajmy się przesuwania budynków :P

    Polski serwer Minecraft, tylko Premium!
    >>poleca Darilan<<

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar Manipulator
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Nie na tym polega ta gra żeby wszystko sobie ot tak ładnie modelować wg. własnych upodobań

    to ma działać, a nie wyglądać. A jak i sie postarasz to wyglądać też będzie

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    ta, w ogołe zrobcie zeby dało sie jeziora, rzeki zakopywać, a góry usuwać

    http://imageshack.us/photo/my-images/822/budynkid.png/

    da sie?... da sie

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.