Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 87

Wątek: [Poradnik] gospodarka przestrzenią

  1. #61
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    browar dodatkowe 2 gospodarstwa i stajnia kolejne 4. Oczywiście jeśli masz wszystko na tym samym poziomie.

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mój zestaw - jestem w trakcie przenoszenia domów - ale jak widać sporo miejsca na rozbudowę - mam dokładnie po 1 sztuce każdego cyklu produkcyjnego i nic więcej - nie pozwala mi na to czas produkcji poszczególnego dobra jak i pozwolenia na budowę. Wszystkich wolnych osadników rekrutuję do armii - planuję teraz ulepszać wszystkie budynki i zdobyć kolejne pozwolenia na budowę w celu usunięcia części produkcji drewna.






    Na zdjęciu 3-cim widać 2 zagłębia na dole i jedno zaraz obok domu władyki.
    Na zdjęciu 2-gim zagłębie drwali i gospodarstw( będzie przeniesione do strefy 3ciej) jeszcze nie podbitej
    Na zdjęciu 1-szym nie ma możliwości budowy za mało miejsca i za dużo magazynów byłoby potrzebnych, ponieważ w początkowej fazie gry nie jest potrzebna duża ilość kopalń również i te będą wznawiane na 1 mapie a nie tutaj.
    Ostatnio edytowane przez Majquel ; 23.02.2012 o 22:51

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czy po ustawieniu budynków tak jak jest w pierwszym poscie u Wielgiego_Szu na 20 lvlu warto te budynki ulepszać na wyższy poziom niż 2 i czy już takie ustawienie zostanie na dłużej? Czy trzeba będzie je burzyć w najbliższym czasie?

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

  5. #65
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Cogito Zobacz posta
    Poza miedzią to raczej wszystko do poprawki ;P Zajrzyj tu http://forum.thesettlersonline.pl/th...ch-link%C3%B3w do działu "Planowanie rozwoju wioski". Te poradniki naprawdę Ci się przydadzą Szczególnie, że jeszcze się mocno nie rozbudowałeś

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    http://forum.castleempireonline.com/...-Players-Guide

    A nie ma gdzieś może tego po polsku? Bo tak nie za bardzo rozumiem. A przewodnik z wyglądy bardzo kompletny.

  7. #67
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Znajdę chwilę to przetłumaczę, jak nie dzisiaj to w ciągu kilku dni

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    moze ktos po krotce przetlumaczyc te filmiki albo opisac jak najefektywniej stawiac budynki?
    Chodzi mi o to ktore obok siebie, iel czego zeby nei bylo nadmiaru ani braku

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jaki czas uzyskaliscie w warsztacie kamieniarza ( marmur) ja mam 10:16 i obawiam sie, ze to za slaby czas by rozwijac ten budynek dalej..

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Hej mam pytanie, czy jeżeli na dole mapy mam drwali przy magazynie i drwale ścięte pnie odkladają do tego magazynu a gdzies indziej w zupelnie innym odleglym miejscu wybuduje magazyn a obok niego smolarzy czy te pnie odrazu beda wyjmowane z magazynu przy smolazach czy trzeba je przeniesc z magazynu kolo drwali do magazynu przy smolarzach ? Czy moze magazyn to jest jedno wspolne pojecie i produkty do niego odlozone mozna wyjac obojetnie gdzie.

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.