Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Inna gildia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Inna gildia

    To dosc powazny blad, na szczescie wystapil tylko raz, ale to oznacza ze moze sie powtorzyc u mnie lub kogos innego: Jestem liderem gildii, po otworzeniu okna gildiowego mialem inna niz swoja gildia... i mialem dostep do wszystkich opcji lidera... nie chcialem nic mieszasz wiec szybko przelogowalem i blad zniknal ale ktos zlosliwy moglby narobic niezlych szkod u kogos gdyby chcial...

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powinno w taki razie być szybko naprawione. Bo masz racje to jest bardzo poważny błąd.

  3. #3
    Osadnik Awatar Secmat
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Mesemir a masz też tak że znika ci okno Administracji w gildii i to często, wtedy jedynie relog pomaga?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Mesemir, miałem podobny błąd, co prawda nie jako leader. Przy każdej probie zrobienia czegokolwiek w takiej "nie twojej" gildii wyświetli Ci się błąd odmowy dostępu.

    Jako członek takiej "przybranej gildii" chciałem odwiedzić innego członka tej gildii i właśnie taki błąd mi wyskoczy. W twoim przypadku, na koncie masz zaznaczone że jesteś leaderem więc Dało Ci też leadera przybranej gildii, jestem pewien że miałbyś taki sam błąd jak ja.

    Nie zmienia to faktu, że sprawa jest poważna.

    Przepraszam ze moja wypowiedź się nie klei ale jest późno, mam nadzieję że zrozumiałeś przesłanie mojego posta XD
    [img]http://pic.**************.com/ban_pl_8831_512526.gif[/img] <----Skoro i tak masz włączony komputer na noc to surfbar Ci nic nie zaszkodzi, Nie wymaga kodów weryfikujących

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Secmat owszem taki blad tez mialem, czesto przy przyjmowaniu kogos do gildii.

    Byc moze laszka byloby tak jak mowisz jednak nie chcialem ryzykowac. Nigdy nie wiadomo jakie konsekwencje to moze miec

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.