Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem z pojemnością Magazynu

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z pojemnością Magazynu

    Nie wiem czy to jest błąd, problem lub coś innego.
    Miałem w magazynie 850 desek iglastych pojemność magazynu była 900 udało mi się na Handlu znaleść deski tanio gdy oferta została zaakceptowana magazyn wypełnił mi się do 900 ale 50 desek straciłem bo nie ma ich nawet w magazynie gwiazdce i nie wiem czy koleś nie dostał tych 50 desek z powrotem i czy ja dostałem reszte wydanych na handlu surowców.
    Może mi ktoś odpisaćco dalej???

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    252
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie jest problem z pojemnością magazynu.
    Sprawa wygląda tak:
    zakupiłeś 100 desek gdzie twoja wolna przestrzeń magazynowa była 850/900 czyli 50 miejsca i do magazynu trafiło 50 desek co dało 900/900 (zapełniony magazyn),
    pozostała część desek czyli te 50 przepadła. Za całą transakcje zapłaciłeś przykładowo 25 złota i tyle ci odjęło a ta nadwyżka desek w liczbie 50 przepadła. Nadwyżka nie wraca do sprzedającego.
    Dlatego warto zwracać dokładnie uwagę ile czego sprzedajemy lub kupujemy.

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Rival
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    imo słabe rozwiązanie...
    mogłoby to chociaż iść do menu gwiazdy, jak w innych przypadkach...

  4. #4
    Osadnik Awatar Czosu
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Imo normalne. Jeżeli nie chcesz liczyć ile potrzeba ci surowców to nie kupuj.

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wedle mnie powinno wrucić do gwiazdy żeby nie stracić tak samo mam z wodą i resztą. Wedle mnie powinno być to naprawione.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Wzol
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem całkowicie za. Jeśli z questów w tutorialu dostawaliśmy osadników, a nie było miejsca to przenosiło ich do menu gwiazdy, czemu miało by być inaczej z surowcami?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem za tym, aby to zmienić również.. gdyż w chwili obecnej sam jestem przez to stratny, gdyż wystawiłem ofertę na rynku i poszedłem zrobić herbatę.. gdy wróciłem, było w skrzynce już ich pare.. tak więc zaakceptowałem je wszystkie, i nagle się okazało że surowce mi uciekają z magazynu, a ten z wymiany nie trafia nigdzie u mnie.. i akurat w tym przypadku było to złoto.. nie będę mówił ilę, bo to bez znaczenia, ale jestem stratny..

    ponadto, jak widać nie jestem jedyną osobą która uważa że powinno być inaczej niż jest.. wyjaśnienie? od kiedy to surowce rozpływają się w powietrzu.. magiczni setlersi.. będę postulował do skutku, gdyż to dosyć istotna sprawa..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.