Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 117

Wątek: W jakie gry gracie?

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja pykam w ikariam 4 servery ,w grepolis 3 językowo, europa1400,kingsage,imperialhero,tauriworld,seafig ht........i jeszcze kilka

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hi,

    Ja polecam super grę przeglądarkową - eRepublik. W sumie dość ciekawe podejście. Od momentu powstania pojawiło się kilka podobnych gier, samo eRepublik, też się trochę pozmieniało, jak to w grach przeglądarkowych za dużo można kupić za $, ale ogólnie idea jest w porządku. Jesteś obywatelem eświata, jednego z ekrajów, możesz wzbogacić się jako przedsiębiorca prowadząc swoją firmę, możesz być żołnierzem, a nawet najemnikiem w jednej z grup bojowych, możesz iść w politykę. Sama gra nie jest zanadto rozbudowana, cały jej urok polega na relacjach społecznych. To co naprawdę zapala graczy do gry, to konflikty z odwiecznymi wrogami, jak Polski z Niemcami czy z Rosją. Polecam bardzo tą grę.

    Jakby ktoś chciał zacząć, daje mojego referala. Każdej przyłączonej osobie pomagam, aż dojdzie do 10lvl.
    http://www.erepublik.com/en/********/Maronam

  3. #103
    Poznańczyk
    Szachy dostępne w katalogu Gry - Windows 7.
    Do tego poker na pieniądze w PokerStars.

    W inne gry nie gram, wszystkie DVD/CD z grami jakie miałem sprzedałem w styczniu ^^ 300sztuk gier poszło do nowych właścicieli

  4. #104
    Nowicjusz
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak kolega dwa posty wyżej eRepublik, chociaż teraz już tylko dwukliczę żeby znajomości nie odeszły w zapomnienie, w czym bardzo pomaga mi irc.

    jednak odkąd kolega z grupy bojowej stworzył własną grę, będącą połączeniem zalet trzech części eRepa, z kolei bez jej wad (bonusy za realne pieniądze, rozwalanie ekonomii przez adminów, parcie na pieniądz, "beton", "fejsbukowatość",etc.), skupiłem się głównie na niej.

    Gra ta nazywa się e-sim i również jest symulacją realnego życia, z odwzorowaną mapą i gospodarką. Adminami nie są już rumuńskie Wielkie Głowy, więc z dnia na dzień nie dostaje się wiadomości o supermeganowych zmianach. 211 dzień gry pozwala na bycie 'kimś' już po niedługim czasie. Istnieje wiele fundacji pomagających młodym graczom (np. sPajacyk, sKrasnal, projekt Mentor).

    Niestety Litwa wraz z sojuszem po raz kolejny zdecydowała sie nas wykasować z mapy. sPolska wbija ogromny dmg, ale bez sojuszników nie dajemy im rady. Stąd wziął się pomysł Baby Boom'u. Spamujemy gdzie się da, bo tylko tak da się nakręcić nowych ludzi, którzy już niedługo będą stanowili siłę sPolski. W ciągu trzech dni dołączyło do nas ponad tysiąc obywateli.

    Gra nie wymaga wielkiej aktywności, choć wtedy sprawia najwięcej frajdy. Komunikacja przez irc (za pomocą klienta lub zwykłą przeglądarkę) z setkami graczy z Polski i świata pozwala na nawiązywanie nowych kontaktów (znam strażaków, policjanta, nauczycieli, uczniów, studentów, pracujących za granicą - mnóstwo osób). W grze możesz wybrać różne drogi kariery - polityczną, biznesową, prasową bądź militarną. Nikt nie powiedział, że może to być tylko jedna z nich.



    za rejestrację poprzez polecającego otrzymuje się z gry 2Gold więcej po osiągnięciu 7 lvlu i szybką pomoc ode mnie w razie potrzeby.

    Polecam gorąco! o/

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Blackshot ; ) Taki Fps podobny do Combat Arms

  6. #106
    Meyska
    Ja również pykam od jakiegoś czasu w eRepublikę poza tym stara dobra farmerama i jakies facebookowe pierdoły x)

  7. #107
    Początkujący Osadnik Awatar delNee
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Crossfire (EU), Aion, Battlefield 3

  8. #108
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Swojego czasu pogrywałam sobie w Rohana .
    Poza grami internetowymi bardzo lubię gry typu HOM&M czy StarCraft . Mam swoją małą kolekcję gier na półce , do tej pory wszyscy mi się dziwią że kupuję oryginalne gry...

  9. #109
    Nowicjusz Awatar McAbra6
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam

    Ja gram w EVE Online, World of thanks, Lineage II,Minecraft no i oczywiście w The Settlers. Mimo, że jestem dziewczyną

  10. #110
    Nowicjusz
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    battlefield heroes

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.