Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Wątek: [Poradnik] Podbijanie stref naszej wyspy.

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez turekk Zobacz posta
    każdy obóz bandytów ma swoją "strefę zasięgu" i widocznie Twój generał idąc do celu w głębi sektora przechodził właśnie przez strefę która należy do mocniejszych andytów
    Aaaaa czyli zwracać uwagę na strefy.

    No to jeszcze jedno: Czy garnizon można przenieść ? jeżeli tak to wtedy można go umiejscowić bliżej atakowanej strefy i uniknąć wchodzenia w strefy innych łotrów.

  2. #82
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    garnizon jak najbardziej możesz przenieść, jak na niego klikniesz to masz taką opcję

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wesolyM Zobacz posta
    Aaaaa czyli zwracać uwagę na strefy.

    No to jeszcze jedno: Czy garnizon można przenieść ? jeżeli tak to wtedy można go umiejscowić bliżej atakowanej strefy i uniknąć wchodzenia w strefy innych łotrów.
    dodam jeszcze że zasięg bandytów można zobaczyć klikając na ich obóz

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po zdobyciu sektora 5 lepiej atakować 3 czy 7? generalnie polecano mi 7, ale czy można go zdobywać samymi Rekrutami, czy trzeba budować łuczników?

  5. #85
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    95R 105B i podbijesz tym i 3 i 7 (oczywiście uzupełniając stan po każdej walce). A czy samymi rekrutami się da? Nie sprawdzałem ale przecież to chwila roboty w symulatorze nie trzeba było tu nawet pisać

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja dodam od siebie, że nie ominąłem w sektorze 5 ani jednego obozu i ze wszystkich tych obozów sypało złotem ( razem chyba 250 złota, po 50 i 25 za obóz), poza jednym obozem ( 50 łuków).
    Dla mnie osobiście złoto cenniejsze od mieczy i piwa ale fakt, że trzeba mieć farta bo nagrody są losowe i każdemu może paść co innego. Nie uwzględniłem w tym złocie oczywiście obozu przywódcy bo tam dla wszystkich do zgarnięcia 350 golda

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    6 strefa poszła na 3 fale
    1. 110 konnych
    2.110 ochotników i 90 łuczników
    3. 130 rekrutów i 30 długich łuczników ( bo tacy woli akurat byli , mogło być 50 zwykłych) padło 44 rekrutów

    350 golda + 10 licencji + plus 2 lv UP )

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Strefa 2, 1 obóz bandytów - łup 100 kamieni...
    Hmmm... a miało być 50 łuków lub 50 narzędzi...

    odkryłem nową alternatywną nagrodę

    PS1:
    Widać, że gra ewoluuje - za pokonanie wodza strefy 2 dostaje się teraz 300 złotych monet, a nie 350...
    Ostatnio edytowane przez Teer1 ; 19.02.2012 o 13:06

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Hmm od czego zależy łup? bo ja po zaatakowaniu 2 obozu sektor 5 dostałem 200 marmuru.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.