Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Co z Expem za zadania lvl 50

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Co z Expem za zadania lvl 50

    Ja chciała bym się dowiedzieć czy cokolwiek jest planowane w kierunku odchodzącego w czarną dziurę expa za zadania z 50 lvl . Ostatnio wykonałam zadanie aby dostać 10k monet z przygód. Exp po prostu poleciał w pizdu. Czy jest w planie tak samo jak z expem za przygody odzyskania tych punktów w postaci SC ?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    za zadania nie dostaniesz nic

    za przygody dostajesz gwiazdki

    i tyle w temacie

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trzeba bylo robić te zadanka przed 50 lvl Ja mam kilka zadan z expem - leżą i kwiczą robione nie beda.

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Trzeba bylo robić te zadanka przed 50 lvl Ja mam kilka zadan z expem - leżą i kwiczą robione nie beda.
    Długo nad tym myślałeś?
    Jakbyś nie wiedział BB zafundowało (już po wprowadzeniu SC) zadania w których nagrodą jest exp dla graczy z poziomem 50.
    Gdzie sens, gdzie logika?

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Doświadczenie z zadań ktore przepada na 50 levelu, to klasyczna niedoróbka. A na temat odblokowania leveli 50 + po stronie BB cisza. Na nic prośby graczy, BB wie najlepiej jak gracza uszczęśliwić.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    skoro wprowadzili SC za expa, to wyzszych leveli ni 50 nie ma sie co spodziewac

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    skoro wprowadzili SC za expa, to wyzszych leveli ni 50 nie ma sie co spodziewac
    Jak na razie oferta za gwiezdne monety raczej nie zachęca do ich zbierania i wydawania. Mam tylko nadzieję, że gwiezdne monety sa rozwiązaniem przejściowym, a w przyszłości jednak odblokują wyższe poziomy.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Warszawa2012 Zobacz posta
    Jak na razie oferta za gwiezdne monety raczej nie zachęca do ich zbierania i wydawania. Mam tylko nadzieję, że gwiezdne monety sa rozwiązaniem przejściowym, a w przyszłości jednak odblokują wyższe poziomy.
    A dlaczego ma zniechęcać ? Chętnie kupuje za nie to co jest dostępne. Przykładowo, bajkowych przygód inaczej bym nie kupił bo ceny z kosmosu na moim serwerze. Jeśli w przyszłości wprowadzą także możliwość zakupu elitarnych budynków, to mi wyższe levele powiewają

  9. #9
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Warszawa2012 Zobacz posta
    Jak na razie oferta za gwiezdne monety raczej nie zachęca do ich zbierania i wydawania. Mam tylko nadzieję, że gwiezdne monety sa rozwiązaniem przejściowym, a w przyszłości jednak odblokują wyższe poziomy.
    ja mam inne wrazenie, ciekawe rzeczy dali za SC.
    a co da ci wbicie np 60lvl (o ile by byla mozliwosc)? zadnych nowosci z tego tytulu nie ma.
    wiadomo, ze w raz z rowojem powinno sie miec dostep do nowych budowli/przygod itp. ale takich nie ma. wszystkie nowosci, ktore wchodza/beda wchodzic glownie opieraja sie na 50lvl.

    ps
    wiadomo, ze kazdy by chcial nie wiadomo jakich kokosow za SC, ale zejdzmy na ziemie i cieszmy sie z tego co mamy. chociaz pare poprawek by sie przydalo
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 24.11.2013 o 14:14

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @RedJul

    Szkoda ze ironii nie wyczułeś. Ale ja tlumaczyć jak 3 latkowi nie bede.

    Jesli ktos mowi ze za SC nie mozna nic ciekawego kupić to chyba niewiele wie o tej grze :>

    Wsparcie Dystansowe 2x na MB i pozwala zaoszczedzic 800K
    Mikstura na Rezydencje w zdradzonym i (w moim przypadku 2x) pozwolilo zaoszczedzic 3 fale i ponad 300 DŁ nie mowiac o R i Ł.
    SC za diamenty - niewiele raz na tydzień ale chyba warto.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.