Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zakazane Eksperymenty (z wykorzystaniem Czempionów Anselm, Vargus, Nusala)

  1. #1
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zakazane Eksperymenty (z wykorzystaniem Czempionów Anselm, Vargus, Nusala)

    Witam serdecznie. Chciałem zaproponować poradnik dla przygody Zakazane Eksperymenty z wykorzystaniem wszystkich Czempionów. Poradnik znajduje się pod bezpośrednim linkiem tutaj:

    Straty średnie: 1900R

    http://minotaur.gbzl.pl/igorb1985/ZES.pdf

    Stara wersja:
    http://minotaur.gbzl.pl/igorb1985/ZE.pdf

    Aktualizacja
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 11.03.2018 o 19:32 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobry poradnik czytelny szybko i sprawnie

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    G9 polecam robić od dołu. Blokuje się wtedy 2 obozy i ubija 2 przywódców w sumie akcja na 5 gienków.
    Obóz D* trzeba tylko ubić na początku. Potem akcja. Najpierw blok na obozie L, kilka flag później blok na obóz 12 oraz atak na obóz 15, i kilka flag później ataki na 14. Straty mniejsze o obozy 11 i 12, nie marnuje się też czasu na obóz 13
    To wchodzi, już kilkanaście razy tak robiłem i zawsze mi wychodziło.
    Na koniec zostawiam sobie obóz 10, wtedy dropowicze mają znacznie bliżej i nie muszą łazić przez całą mapę do obozu D*
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 04.06.2017 o 14:12

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Dzięki za udostępnienie poradnika!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    G9 polecam robić od dołu. Blokuje się wtedy 2 obozy i ubija 2 przywódców w sumie akcja na 5 gienków.
    Obóz D* trzeba tylko ubić na początku. Potem akcja. Najpierw blok na obozie L, kilka flag później blok na obóz 12 oraz atak na obóz 15, i kilka flag później ataki na 14. Straty mniejsze o obozy 11 i 12, nie marnuje się też czasu na obóz 13
    To wchodzi, już kilkanaście razy tak robiłem i zawsze mi wychodziło.
    Na koniec zostawiam sobie obóz 10, wtedy dropowicze mają znacznie bliżej i nie muszą łazić przez całą mapę do obozu D*
    W sumie niezły koncept. W miarę możliwości czasowych postaram się coś z tym pokombinować.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    W pierwszym bloku mma przechwycony został przez 2 blokowany obóz mimo, że ustawiłam tak jak na obrazku. Kolejnym razem może troszkę spóźnię atak albo cofnę mma o 1 flagę- zobaczę jak wyjdzie. Poza tym reszta bloków spokojnie wchodzi. Niektóre z nich super pomyślane (zwłaszcza ten równoczesny góra- dół) -mega szacun za pomysł i dzięki za udostępnienie.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.