Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Młyn

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    Młyn

    Wystawiłem młyn wodny na aukcji aukcji nie ma,nie została kupiona a młyn znikł i nie można go odyzskac.
    Co robic?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Spróbuj się przelogować a jak to nie pomoże to musisz pisać do supportu w tej sprawie.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Poszukaj uważnie w Menu Gwiazdy

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeden slot ma błąd dajesz ofertę i ona znika Ci z listy ale na handlu normalnie jest.
    Jak Ci się to zdarzy kolejny raz poproś znajomego niech sprawdzi na handlu i zobaczysz że powie Ci że oferta normalnie wisi
    Jest to jeden z błędów który mają naprawić...
    Także bez stresu nic nie straciłeś a nawet zyskałeś dzięki mojemu postowi jesteś o tą wiedzę mądrzejszy

  5. #5
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    U mnie dzieje się tak na 4-tym slocie handlowym. Wystarczy usunąć np. zlecenia z 1-ego slota i zlecenie które znikło pojawia się ponownie.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja dorzucę, że czasem i kupujący mają problem z tymi waszymi dodatkowymi slotami. Ostatnio zdarzyło mi się czekać kilka godzin na kupione doładowania. Po wymianie informacji ze sprzedającym, wiedziałem że to był jego czwarty slot więc cierpliwie poczekałem

    Możliwe, że jednak nie wszystkie moje zakupy skończyły się szczęśliwie .... coś z tym trzeba zrobić.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.