Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100

Wątek: DOM AUKCYJNY NA G10 wpisujemy /j global-10 GORĄCO ZAPRASZAMY

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Solara nie było bo nie wiem z jakiego powodu dostałem bana i od 2h nie mam dostępu do chatu, nie będę komentował Piotra i idho bo z plebsem nie ma o czym rozmawiać, odnośnie aukcji to będzie regulamin i porządek, licytacje miały trwać max 2-3h ale okazało sie, że wszystkim tak się spodobało że jadą prawie na okrągło przez 24h więc na razie Kasia16 nie możemy przyjmować zgłoszeń na następny dzień bo nie ma takiej możliwośći

  2. #72
    Początkujący Osadnik Awatar elciaol
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam, wczoraj, bodajże do 1 w nocy trwały licytacje, był porządeczek aż miło było patrzeć.
    Dzisiaj w południe też wszystko ładnie grało, bałagan stworzył się na chwilę jak pojawiły się wczorajsze oferty. Teraz znowu wszystko płynnie działa.
    Projekt, jest po prostu nowy i trzeba go dopieścić. Zainteresowanie jest, a o to w tym wszystkim chodzi.

  3. #73
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mr_SOLAR Zobacz posta
    Solara nie było bo nie wiem z jakiego powodu dostałem bana i od 2h nie mam dostępu do chatu, nie będę komentował Piotra i idho bo z plebsem nie ma o czym rozmawiać, odnośnie aukcji to będzie regulamin i porządek, licytacje miały trwać max 2-3h ale okazało sie, że wszystkim tak się spodobało że jadą prawie na okrągło przez 24h więc na razie Kasia16 nie możemy przyjmować zgłoszeń na następny dzień bo nie ma takiej możliwośći
    Rozumiem że obrażanie innych u ciebie to normalność bo się z nią spotykasz na co dzień... wiesz to że cie inni traktują w taki sposób... nie musisz tego okazywać na forum. Jak cie nie stać na odrobinę kultury to proponuje abyś przestał się wypowiadać tutaj albo w ogóle.

    Tak to zachwalasz... jak na razie to widzę tylko ludzi na pomocy szukających moderatora bo na G-10 trzeba kogoś zbanować bo się nie stosuje do "regulaminu". Co chwila są jakieś kłótnie, pytania co licytujecie, lub kilka licytacji na raz, tłumaczenie osobie która prowadzi licytacje, że nie zauważyła jak ktoś podbił, albo która oferta jest najwyższa, tłumaczenie osobom co licytują o ile powinni podbijać ... ogólnie śmiech na sali.
    Jednym słowem proponuje ten kanał na poprawę humoru

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Rozumiem że obrażanie innych u ciebie to normalność bo się z nią spotykasz na co dzień... wiesz to że cie inni traktują w taki sposób... nie musisz tego okazywać na forum. Jak cie nie stać na odrobinę kultury to proponuje abyś przestał się wypowiadać tutaj albo w ogóle.

    Tak to zachwalasz... jak na razie to widzę tylko ludzi na pomocy szukających moderatora bo na G-10 trzeba kogoś zbanować bo się nie stosuje do "regulaminu". Co chwila są jakieś kłótnie, pytania co licytujecie, lub kilka licytacji na raz, tłumaczenie osobie która prowadzi licytacje, że nie zauważyła jak ktoś podbił, albo która oferta jest najwyższa, tłumaczenie osobom co licytują o ile powinni podbijać ... ogólnie śmiech na sali.
    Jednym słowem proponuje ten kanał na poprawę humoru
    a ja myślę, że celowo zostali nasłani gracze aby wykazać bałagan i storpedować pomysł, iż inni zwykli gracze, którzy chcieli rozruszać ten świat organizując tylko dla zabawy inną możliwość nie potrafią ogarniają tego kanału, bo sa inni lepsi, zorientowani ale .... nie innowacyjni.

  5. #75
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Idho dokładnie, Mr_SOLAR należy do ludzi którzy próbują wmówić komuś swoją rację nie zdając sobie nawet sprawy że jest błędna. Do tego też można dodać ze wyzywa ludzi, co świadczy o jego poziomie intelektualnym. Hah, i to mnie od plebsu wyzywa. Ja już się nie wypowiadam w tym temacie odnośnie tego co wcześniej pisałem jak i teraz. Bo nie ma sensu kłócić się ludźmi którzy mają podejście do życia bardzo prymitywne, i można zauważyć bardzo dziecinne zachowanie.
    Moim zdaniem osoby które tak zaciekle bronią swojego błędu chcą nam pokazać że to jest ich pomysł i ze jest on dobry. Tyle że jak już mówiłem niejednokrotnie że jeżeli nie zmienią wielu rzeczy przed zdaniem administracji, to nie ma sensu. Bo jak wiadomo sama czarna lista jest łamaniem prawa. Ale co ja gadam, i tak będziecie się nadal burmuszyć jak dzieci którym ktoś powiedział ze zbudowali brzydki zamek z piasku.

  6. #76
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgodnie z prośbą na czacie, wrzucam screena ukazującego porządek na G-10.

    http://www.tinypic.pl/thl7fkztclhh

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Zgodnie z prośbą na czacie, wrzucam screena ukazującego porządek na G-10.

    http://www.tinypic.pl/thl7fkztclhh
    zorganizuj podobna zabawę a idę o zakład, iż jak ktoś zechce to rozwali Twój projekt ot tak dla zabawy i co mu zrobisz ???? zastrzelisz wiedzą jak to trzeba robić ?

  8. #78
    Początkujący Osadnik Awatar elciaol
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez goldi64 Zobacz posta
    zorganizuj podobna zabawę a idę o zakład, iż jak ktoś zechce to rozwali Twój projekt ot tak dla zabawy i co mu zrobisz ???? zastrzelisz wiedzą jak to trzeba robić ?
    Trafiłeś w samo sedno, komuś właśnie o to chodzi żeby to nie wypaliło.

  9. #79
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może o mnie wam chodzi? Najwidoczniej nie czytacie wszystkich moich postów.
    Już mówiłem ze mi pomysł się podoba, ale bez ingerencji Administracji i pomocy Moderatorów ten pomysł będzie jedynie skupiskiem naciągaczy i wulgaryzmów.

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez elciaol Zobacz posta
    Trafiłeś w samo sedno, komuś właśnie o to chodzi żeby to nie wypaliło.
    Tak zgadza się, Idho i piotr od samego początku próbują wsadzić na siłę swoją chorą bajeczkę że to wszystko co robimy jest BE, ale na szczęście oprócz tej dwójki zazdrośników są normalni gracze którzy myślą inaczej, ale starczy, każdy normalny wie o co chodzi typowe podejście zawistnego Polaczka nic więcej.

    Odnośnie samego G10 bo i o tym powinna być tu mowa, mam nadzieję że do końca roku powstanie normalny regulamin który umożliwi kontrole nad Licytacjami, dziękuje wszystkim co sie zgłosili do mnie z propozycjami i poradami odnośnie regulaminu, na to wszystko mam za mało czasu w realu muszę zamknąć rok itd. pomysł wyszedł spontanicznie, więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.