Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Cyniczne zadanie dzienne "Okradać Bogatych". Żenada, BB wspiera handel dropami?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Cyniczne zadanie dzienne "Okradać Bogatych". Żenada, BB wspiera handel dropami?

    Dziś dostałem ,jako zadanie dzienne przygodę "Okradać Bogatych" (mam poziom 38).. Nagroda to 50 monet .... Kto wymysla cos takiego? To jest przygoda wymagająca wielodniowych przygotowań (ilośc wojska), zwłaszcza, że w nocy skończyłem "Stare ruiny"...

    Dla nie zorientowanych: "Okradać Bogatych" to poważna (nadal powazna na 38 poziomie gracza) przygoda, nominalnie dla dwóch graczy na 4 dni...
    Według Poznańczyka potrzeba do jej wykonania 1041R, 200K i 200Ż...
    Została mi wyznaczona jako zadanie dzienne !!!

    Dodatkowej drazliwości dodaje fakt, ze nie otrzymałem przygody "Okradać Bogatych" jako należnej nagrody za wykonane dawno juz zadanie główne, z uwagi na znany od miesięcy i do tej pory nie naprawiony błąd z tzw. wyskakującym zadaniem "Śmierć przywódcom"...

    Przygodę "Okradać..." muszę zatem kupić w sklepie, albo w kantorze (średnio ok. 200 monet), oczywiście nie zrobię tego...(wydac 200 mnoet i otrzymać 50 monet nagrody , poza tym nie mam tyle wojska już na dziś, zaraz)...
    Alternatywą jest zakup dropa...Czy zatem BB wspiera handel dropami (nagania klientów)? Jak inaczej mozna to odebrać, jak nie zachętę do zakupienia dropa (wiadomo BB że nie dysponuję tą przygodą, ani wojskiem do jej wykonania)?
    Ostatnio edytowane przez dionizos12 ; 03.07.2013 o 12:15 Powód: łagodniej

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Możesz też anulować te zadanie dzienne i następnego dnia dostać inne.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po pierwsze zadanie dzienne nie jest zadaniem obowiązkowym. Jak napisał kolega wyżej można to zadanie skasować. Co do Twoich żali na potencjalną stratę 200 monet na zakup, to drop z tej przygody i dodatkowe 50 monet za zadanie z nadwyżką Ci to zrekompensuje. Nie zapominajmy też o tym, że sam możesz jeden drop sprzedać. Innym wyjściem jest też zrobienie tej przygody po połowie ze znajomym. Jak widać wystarczy trochę pomyśleć, zamiast od razu zakładać płaczliwy wątek i wszystko jest do zrobienia.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Oczywiscie, że mogę anulowac zadanie dzienne, ale innego na ten dzień juz nie dostanę...Chodzi mi o to, zeby te zadania były sensowne, bo coraz mniej sensu widze w poczynanich BB, czego przykładem sa obecne zawody balonowe, do których BB nie jest przygotowana ani merytorycznie ani technicznie...mnożą sie problemy..

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez SebaD1979 Zobacz posta
    Po pierwsze zadanie dzienne nie jest zadaniem obowiązkowym. Jak napisał kolega wyżej można to zadanie skasować. Co do Twoich żali na potencjalną stratę 200 monet na zakup, to drop z tej przygody i dodatkowe 50 monet za zadanie z nadwyżką Ci to zrekompensuje. Nie zapominajmy też o tym, że sam możesz jeden drop sprzedać. Innym wyjściem jest też zrobienie tej przygody po połowie ze znajomym. Jak widać wystarczy trochę pomyśleć, zamiast od razu zakładać płaczliwy wątek i wszystko jest do zrobienia.
    Własnie trzeba pomyśłeć: zadanie dla dwóch na cztery dni, zrobic w dzień. Oczywiscie moi znajomi nic innego nie robia, tylko na okrągło OB, trzymając do końca wolne miejsce dla mnie, albo czekaja z wojskiem, aby ich tylko do OB zaprosic...

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Akurat zadania dzienne, w których są przygody, są bardzo sensowne i opłacalne (oprócz dzieci sawanny czy eksperymentów, ale nie wiem, czy są w dziennych). Wyżej już Seba pisał - dostajesz drop i dodatkowo nagrodę do tego, możesz też sprzedać/kupić drop.
    Nie ma nic zdrożnego w kupowaniu dropów, ja to traktuję trochę jak loterię, w której czasem stracisz a czasem dostaniesz coś fajnego 5x taniej niż byłoby w kantorze.
    Żeby Cię zmobilizować, dodam jeszcze, że w OB możesz trafić biały zamek, powodzenia

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Okradać Bogatych - bardzo sympatyczna przygoda, robiłem ją bez większych przeszkód zaraz po tym jak podbiłem wyspę (czyli od 32 lvl). Do tego dwuosobowa, czyli wymieniając się zamiast jednego dropa można załapać dwa, czyli dwie szanse na Biały Zamek. No i ekstra kasa za zadanie Same plusy A z tymi wielodniowymi przygotowaniami to chyba lekka przesada. Na 38 lvl chyba masz koszary ciut wyżej niż 1 lvl.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dionizos12 Zobacz posta
    Własnie trzeba pomyśłeć: zadanie dla dwóch na cztery dni, zrobic w dzień. Oczywiscie moi znajomi nic innego nie robia, tylko na okrągło OB, trzymając do końca wolne miejsce dla mnie, albo czekaja z wojskiem, aby ich tylko do OB zaprosic...
    Zdziwiłbyś się jak często ludzie robią tą przygodę właśnie ze względu na szansę na biały zamek.

    igel_5 - Dzieci Sawanny jak najbardziej są w dziennych i zdarzało mi się je robić mimo że przy OB to dopiero jest mało opłacalna przygoda. Wychodzę po prostu z założenia, że to ma być rozrywka a nie zarobek.

  9. #9
    Doceo
    Żenadą jest że nie umiesz grać, sam mam 38 lvl limit 1800 popa
    -200 konnych, 200 żołnierzy, 200 kuszników, ok 200 mieszkańców, 150 łuczników (zazwyczaj ok tylu trzeba na przygody)
    -pozostałe 850 to rekruci

    Przy koszarach na 3lvl zrobienie tych rekrutów (jeśli się ich nie ma akurat) to ok 16h (8 na zaciagu) czyli spokojnie ob można zrobić samemu w 1 dzień, a że przygoda jest na 2 osoby to policz po 500R na łepka -> 8h (4h na zaciagu)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.