Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Powrót po 4 miesiącach nieobecności

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Powrót po 4 miesiącach nieobecności

    Witam.
    Postanowiłem odpalić settlersów po 4 miesiącach nieobecności i chcę was od razu zapytać o zmiany.
    Czy w koncu naprawili walkę w tej grze tzn. czy dalej lepiej mucic po 2xxx rekrutow zamiast porzadnie robic żołnierzy ze stalowymi ?
    Kiedy grałem miecze stalowe i żołnierze ich używający byli średnio użyteczni bo lepiej było masować rekrutów ew. dokładać ochotników.
    Na handlu najlepiej sprzedawały się miecze żelazne.
    O wiele bardziej opłacało się wysyłać słabsze wojsko w dużych ilościach niż inwestować w porządnych żołnierzy.
    I czy są tu jakieś zmiany ?
    Czy walka została w jakichś sposób udoskonalona/bardziej przystępna czy dalej schemat pierwszy atak 200 konnicy, drugi 200 rekrutów itp.
    Dlaczego zmieniono piwo na napitek ?
    Czy w grze może cokolwiek się zmieniło z dynamikę (wiem, że to raczej niemożliwe ale co tam, zapytam.) bo z tego co pamiętam to na tę grę trzeba było trochę czasu poświęcić a samo tępo postępu było potwornie wolnie w związku z tym dużo się siedziało a mało się wioska rozbudowywała a mimo to trzeba było zawsze regularnie doglądać.
    Gdyby komuś się chciało odpisać i wymienić jakieś pozytywne zmiany był bym bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszytskie wprowadzone zmieny masz tu:
    http://forum.thesettlersonline.pl/fo...-Zmiany-w-grze


    system walki nie był ruszany,

    Piwo vs. napitek:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...C5%82umaczenie)

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.